Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Vilkaviškyje

UAB „Simplika“ - Vilkaviškis

-Galimybę dirbti 0,5 etatu bei laisvę nuo ofiso rutinos; -Itin patrauklias darbo sąlygas su motyvuojančia priedų sistema; -Progą tapti permainų dalyviu ir apie pokyčius pranešti kitiems; -Nuostabius kolegas, kuriems pramogos ir gera nuotaika yra neatsiejama sėkmingo darbo dalis. Jei manai,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DALLIS“ - Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda

- Atlyginimą nuo 800 EUR - Tvarkingus Toyota automobilius - Lengvą darbą, nereikalaujantį taksi vairuotojo darbo patirties. Vairuotojus apmokome - Lankstų darbo grafiką - Geras darbo sąlygas - Darbo užmokestį kiekvieną dieną! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Atata“ - Marijampolė, Vilkaviškis

Laiku mokamas atlyginimas, draugiškas kolektyvas, maloni darbo vieta. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Pepco Lithuania“ - Vilkaviškis

- stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą - lankstų darbo grafiką - įvadinį mokymą - nuotaikingą darbo atmosferą - profesinį ir asmeninį tobulėjimą - karjeros galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „IKEA Industry Lietuva“ - Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis

Didėjantį, laiku mokamą darbo užmokestį. Nemokamą maitinimą. Galimybę įmonės transportu atvykti į darbą bei grįžti po darbo namo. Visas socialines garantijas. Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7. Sveikatos draudimą. Galimybę tobulėti savo darbo vietoje bei galimybę mokintis dirbti su sk... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis

- vairuosi autokrautuvą; - krausi baldų detales; - palaikysi tvarką sandėlyje. Sudomino? Kandidatuok arba skambink tel. 8 689 84586 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis

- išmoksi reguliuoti ir valdyti gamybos įrenginius; - prižiūrėsi, kad sklandžiai vyktų gamybos linijos darbas; - iškilus problemoms – sustabdysi liniją; - stebėsi, ar pagaminta produkcija yra kokybiškai pagaminta. Susidomėjai? Kandidatuok arba skambink tel. 8 689 84586 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Vilkaviškis

* Įdomų ir prasmingą darbą vienoje didžiausių tarptautinių draudimo bendrovių Baltijos šalyse; * Profesinį ir asmeninį tobulėjimą mokymų bei konferencijų metu; * Karjeros galimybes Lietuvoje ir VIG grupėje; * Konkurencingą ir sąžiningą darbo užmokestį; * Draugišką ir profesionalią komandą; *... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda

- nemokamą transportą į ir iš darbo; - nemokamą maitinimą; - draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7; - sveikatos draudimą. - puikią progą pažinti ir suprasti, kaip veikia gamybos įrenginiai; - visą reikiamą pagalbą sėkmingai pradžiai; Slenkantis darbo grafikas su naktinėmis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2