Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Vilkaviškyje

UAB "Palink" - Vilkaviškis

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Sigita Telefonas:... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis

- atliksi įvairius darbus prie gamybinių įrengimų; - krausi produkciją rankomis; - atliksi pagalbinius darbus gamyboje prie linijos; - suteiksi pagalbą operatoriui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Dotnuva Baltic" - Vilkaviškis, Marijampolė, Šakiai

Tarptautinė kompanija, turinti serviso tinklus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje siūlo: Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą Tobulėjimą ir kompetencijos kėlimą Karjeros galimybes Darbui reikalingas priemones - telefoną, planšetinį kompiuterį, automobilį su įranga Darbo užmokestį priklausantį ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Personalo valdymo inovacijos" - Marijampolė, Kazlų Rūda, Vilkaviškis

Gerą darbo atlyginimą bei motyvacinius priedus; Geras darbo sąlygas, visas darbui reikalingas priemones; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Marijampolė, Vilkaviškis

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome: - Darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje; - Nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių; - Neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją; - Karjeros galimybes „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje; - Draugišką profesionalų komandą, su kuria ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Gabriel Textiles" - Vilkaviškis

-Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; -Žinių tobulinimą ir patirtį tarptautinėje įmonėje -Visada laiku mokamą, konkurencingą, jūsų kompetencijos lygį atitinkantį atlygį; Atlyginimas -Derybų klausimas; Vertinant Jūsų privatumą ir siekiant užtikrinti Jūsų asmens duomenų apsaugą, Jū... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis

- šlapių šiaudų tvarkymas (blogo kvapo nėra); - krovimas bei kiti pagalbiniai valymo darbai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "IKEA Industry Lietuva" - Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis

Atvežimas įmonės transportu į darbą ir namo; Galimybė valgyti įmonės finansuojamą maistą mūsų valgykloje; Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbe, kelionėje į darbą ir iš jo bei draudimas nuo nelaimingų atsitikimų buityje; Karjeros ir tobulėjimo galimybės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Saugi elektra" - Vilkaviškis, Marijampolė, Šakiai

visas socialines garantijas; pastovius mokymus; papildomą draudimą; atlyginimą, kuris pagal Jūsų sugebėjimus nenuvils; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2