Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Kelmėje

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Kelmė, Raseiniai, Radviliškis

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Kelmė, Raseiniai

• Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams; • Puikios darbo sąlygos ir galimybė dirbti įmonėje, valdomoje pagal tarptautinius vadybos standartus; • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesiona... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "VILKYŠKIŲ PIENINĖ" - Kelmė

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Darbintera" - Šiauliai, Kelmė

- darbą stabilioje ir socialiai atsakingoje kompanijoje; - laiku mokamą konkurencingą atlyginimą bei priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus ir darbo viršvalandžius; - lankstų darbo grafiką, sudaromą ketvirčiais; - darbo rūbus ir priemones užimamoms pareigoms atlikti; - gerovės paketą: sist... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Šilalė, Tauragė, Kelmė

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje; Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį; Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui. Yra galimybė bandovežį laikyti prie namų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Radviliškis, Kelmė

- galimybę dirbti vieno iš draudimo rinkos lyderių komandoje; - patrauklaus atlygio ir papildomų naudų (papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas) paketą; - galimybę tobulėti ir mokytis (vadovavimas, derybų įgūdžiai, draudimo paslaugos ir produktai). Kandidatūrą pateikite per: htt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HR Management" - Šiauliai, Kelmė

- Atsakingą, įdomų darbą progresyvioje, dinamiškoje tarptautinėje kompanijoje; - Galimybę dirbti savarankiškai; - Konkurencingą, motyvuojantį atlyginimą ir puikias darbo sąlygas; - Profesinius iššūkius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1