Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Kėdainiuose

Vyr. Buhalteris - šiandien

UAB „Kormotech“ - Kėdainiai

Atsakingą darbo poziciją šiuolaikinėje, modernioje, tarptautinėje įmonėje; Darbštų, profesionalų bei draugišką kolektyvą; Asmeninį bei profesinį tobulėjimą; Konkurencingą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį, darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai, Kaunas

- Įdomų ir atsakingą darbą kompanijoje su visiems Lietuvoje žinomu prekės ženklu; - Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas; - Galimybę tobulėti; - Stabilų finansinį atlygį; - Laisvę kurti ir įgyvendinti visas savo idėjas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Transline“ - Kaunas, Kėdainiai

• Galimybę atlikti praktiką tavo pasirinktoje srityje (Transporto-logistika, Ekspedicija, Administracija, Marketingas, Buhalterija, Apskaita, Draudimai ir žalos, Kreditai ir skolos, Personalas, Pardavimai); • Galimybę atlikti praktiką Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Kėdainiuose; • Galimybę atlikt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Krekenavos agrofirma“ - Kėdainiai, Kaunas

Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje; Laiku mokamą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą; Dinamišką ir aktyvų darbą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Kėdainiai

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Lolita Telefonas:... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Kėdainiai

Laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas; Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Kaunas, Kazlų Rūda, Kėdainiai

Nemokamą pirmą kelionę į Vokietiją – įmonė kompensuoja; Darbinimas su vokiška sutartimi ir visomis socialinėmis garantijomis; Patrauklų, laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (1400 - 1800 € „į rankas“); Visiškai NEMOKAMĄ apgyvendinimą kokybiškame būste su visais patogumais: ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai

Kelionė į darbą/iš darbo įmonės samdomu autobusu; Laiku mokamas atlyginimas; Socialinės garantijos. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai

Nemokamas atvykimas ir išvykimas įmonės autobusu; Laiku mokamas atlyginimas; Socialinės garantijos; Galimybė pasibaigus sezonui dirbti nuolat; Draugiškas kolektyvas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai

Draugišką atmosferą; Stabilią ir užtikrintą darbo poziciją; Lankstų darbo grafiką; Tobulėjimą ir karjeros galimybes; Laiku mokamą darbo užmokestį. Motyvaciniai priedai už rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6