Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

UAB "Likora" - Kaunas, Kėdainiai, Jonava

- Konkurencingą rezultatus atitinkantį atlygį - Profesionalius mokymus - Mokymosi ir tobulėjimo galimybes - Itin patrauklią motyvacinę sistemą - Individualią pagalbą siekiant užsibrėžtų tikslų - Dinamišką, į rezultatus orientuotą aplinką Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atri... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Wooden Windows" - Jonava

-Visas socialines garantijas; -Patogų darbo laiką; -Galimybę įgyti darbinės patirties; -Terminuotą darbo sutartį; -Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Jonava

- draugišką kolektyvą; - terminuotą darbo sutartį; - mokymus darbo vietoje; - socialines garantijas; - laiku mokamą atlyginimą; - visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Dotnuvos projektai" - Kėdainiai, Jonava

Dirbant mūsų įmonėje, Tau neteks nuobodžiauti, nes siūlomas darbas yra įdomus ir pilnas iššūkių! Tu turėsi galimybę plėsti savo akiratį, bendraudamas su įdomiais žmonėmis ne tik telefonu, bet ir susitikdamas su jais parodose. Mes Tau suteiksime visas darbui reikalingas priemones, nuolat rūpinsimė... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Theca furniture" - Kaunas, Kaišiadorys, Jonava

Darbą viena pamaina (nuo pirmadienio iki penktadienio, 8.00 - 17.00 val., savaitgaliai laisvi); Geras darbo sąlygas (kondicionieriai, erdvios ir šviesios patalpos, poilsio pertraukėlės, draugiškas kolektyvas); 3 savaičių apmokamas atostogas vasarą; Visas socialines garantijas; Konkurencingą, ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Kaunas, Jonava

- transportavimą iš Jonavos į Kauną; - lankstų darbo grafiką; - apmokymus darbo vietoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1