Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

UAB "IVABALTĖ" - Kėdainiai, Kaunas, Jonava

• Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą ir socialines garantijas; • Geras darbo sąlygas; • Profesinį augimą ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RETOimportas" - Kaunas, Jonava, Elektrėnai

Visas socialines garantijas; Dinamišką ir norintį tobulėti kolektyvą; Motyvuotą atlyginimą nuo rezultatų ; Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes; Visas darbo priemones ir automobilį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidmontažas" - Jonava

- visas socialines garantijas; - kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes; - automobilį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Advantus" - Kėdainiai, Kaunas, Jonava

- Atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą; - Konkurencingą atlygį; - Tobulėjimo bei karjeros galimybes; - Saviraiškos galimybes. Konfidencialumas garantuojamas. Informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finansų konsultavimo centras" - Kaunas, Jonava, Kazlų Rūda

*Maksimalią veiksmų laisvę atliekant savo pareigas; *Karjeros galimybes; *Motyvacinį paketą priderintą Jums; *Puikų mikroklimatą; *Nuolatinį augimą ir tobulėjimą; *Puikias uždarbio galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Pirmas punktas" - Jonava

Galimybę dirbti mėgstamą darbą su kokybiška įranga ir produkcija; Suteikiame puikią progą toliau tobulėti šioje srityje; Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką; Bazinį ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą; Turint reikiamą darbo praktiką galimybę prisidėti prie plėtros, kolekty... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Nordnet" - Jonava

- Skaidrų ir laiku mokamą atlyginimą į banko sąskaitą; - Dalinę kuro kompensaciją kelionei į/iš darbo; - Jauną, draugišką kolektyvą; - Aprūpiname darbui reikiamomis priemonėmis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Compensa Life Generalinė agentūra - Kaunas, Jonava

Asmeninį ir profesinį tobulėjimą; Vienas iš geriausių sąlygų gyvybės draudimo rinkoje! Atlyginimas: solidų atlygį, priklausantį nuo solidžių rezultatų. Kita informacija: Visa išsamesnė informacija bus pateikiama atrankos etapų metu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1 2