Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

UAB "RJF Baltic" - Kaunas, Birštonas, Jonava

- Visas socialines garantijas; - Nuolatinį darbą; - Įvadinius apmokymus; - Legalų darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finansų konsultavimo centras" - Kaunas, Kėdainiai, Jonava

* Įdomų, dinamišką ir naudingą darbą; * Karjeros galimybes; * Motyvacinį paketą priderintą Jums; * Puikų mikroklimatą; * Nuolatinį augimą ir tobulėjimą; * Puikias uždarbio galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Jonava

- draugišką kolektyvą; - terminuotą darbo sutartį; - mokymus darbo vietoje; - socialines garantijas; - laiku mokamą atlyginimą; - visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kaunas, Kėdainiai, Jonava

* Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; * Puikias darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti; * Laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą bei visas socialines garantijas; * Dinamišką darbą profesionalioje komandoje; * Draugiškus ir kompetentingus kolegas ir vadovą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai, Jonava

- visada laiku mokamą nuo darbo rezultatų priklausantį konkurencingą atlyginimą; - visas darbui reikalingas priemones. Darbo vieta - Kėdainiuose. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Dotnuva Baltic" - Kėdainiai, Kaunas, Jonava

Dirbant mūsų įmonėje, Tau neteks nuobodžiauti, nes siūlomas darbas yra įdomus ir pilnas iššūkių! Tu turėsi galimybę plėsti savo akiratį, bendraudamas su įdomiais žmonėmis ne tik telefonu, bet ir susitikdamas su jais parodose. Mes Tau suteiksime visas darbui reikalingas priemones, nuolat rūpinsimė... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "IVABALTĖ" - Kėdainiai, Kaunas, Jonava

* Darbą pažangioje, nuolat augančioje kompanijoje; * Dideles galimybes augti, mokytis bei tobulėti; * Draugišką kolektyvą, jaukią darbo aplinką; * Pastovų mėnesinį altyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ermitažas" - Jonava

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidl Lietuva" - Jonava

Puikias darbo sąlygas ir draugišką atmosferą, stabilią ir užtikrintą darbo vietą, tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes, didesnį nei rinkoje siūlomas vidutinis atlygis už panašaus pobūdžio darbą bei minutės tikslumu apmokamus darbo viršvalandžius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Sankcija" - Jonava

Draudimą; Suminę darbo laiko apskaitą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1 2