Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

AB "UMEGA" - Ukmergė, Širvintos, Jonava

- Aukštesnį už rinkos vidurkį atlyginimą. - Nuolatinius mokymus ir kompetencijos kėlimą. - Galimybę kilti karjeros laiptais. - Atvykstantiems iš kitų miestų kuro sąnaudų kompensavimą arba kelionės įmonės transportu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "UMEGA" - Ukmergė, Jonava, Širvintos

- Tobulėjimo galimybes. - Atsakingą ir dinamišką darbą. - Konkurencingą laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų. - Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas. - Darbo vietą Ukmergėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "UMEGA" - Kaunas, Jonava

- Tobulėjimo galimybes; - Atsakingą ir dinamišką darbą; - Sąžiningą atlyginimą; - Konkurencingą laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Baltic Logistic Solutions" - Kaunas, Jonava, Prienai

- Visas socialines garantijas; - Jaunatvišką kolektyvą, orientuotą į rezultatus; - Dalinį kuro kompensavimą. https://www.youtube.com/watch?v=tBKKqiW-cJU detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB Emplonet - Jonava

•Galimybė dirbti nuolat augančioje įmonėje; •Dinamišką ir įvairiapusį darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidl Lietuva" - Jonava

Puikias darbo sąlygas ir draugišką atmosferą, stabilią ir užtikrintą darbo vietą, tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes bei patrauklų darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Iremas" - Jonava

Laiku mokamą atlyginimą, premijas už gerą darbą ir gamybinius rezultatus. Papildomas socialines garantijas, draudimą. Metų pabaigoje, esant geriems gamybiniams rezultatams darbuotojams mokamas 13-tas atlyginimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Jonava, Kaunas

Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje bendrovėje, visas socialines garantijas. Darbo vieta - Jonavoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4