Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

G. Kontrimavičiaus ūkis - Jonava

Laiku apmokamą atlyginimą, socialines garantijas, karjeros galimybes ir tobulėjimą. Atlyginimas: priklausomai nuo įgudžių, patirties ir asmeninių savybių. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Ukmergė, Jonava, Širvintos

-APMOKĖSIME Tavo kasdienes kelionės išlaidas, jei esi iš aplinkinių miestelių (Jonavos, Širvintų, Molėtų) -Vaikų kambarys, kuriame auklytė rūpinsis jūsų vaikučiais (nuo 17 iki 21 val) -Laiku mokamas fiksuotas atlyginimas ir atlyginimo priedai už pasiektus rezultatus -Papildomi sveikatos, kelio... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Iremas“ - Jonava

Dinamiška darbo aplinka ir profesiniai iššūkiai Teisingas atlygis už darbą ir patrauklus socialinis paketas Geros darbo sąlygos Plačios horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes įmonių grupėje detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EUROCASH1“ - Jonava

- Geras darbo sąlygas; - Draugišką kolektyvą; - Tobulėjimo galimybes; - Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai, Jonava

Draugišką atmosferą; Stabilią ir užtikrintą darbo poziciją; Lankstų darbo grafiką; Tobulėjimo ir karjeros galimybes; Laiku mokama darbo užmokestį. Susisiekti galite telefonu: +370 694 53722 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ - Jonava

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Armundo restoranas“ - Jonava

Stabilų, laiku mokamą atlyginimą. Socialines garantijas. Nemokamus pietus. Galimybę tobulėti ir siekti didesnio darbo užmokesčio. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UMEGA GROUP, AB - Ukmergė, Jonava

Laiku mokomą atlyginimą; Suteikiame galimybę mokytis bei kelti kvalifikaciją. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Juda NT“ - Kaunas, Jonava, Prienai

Profesionalius pradedančiųjų ar patyrusių brokerių mokymus; Karjeros galimybes; Motyvuojančią bonusinę sistemą priklausančią nuo darbo rezultatų; Bendradarbiavimą vystant didžiulius projektus; Bendradarbiavimą su užsienio kompanijomis; Lankstų darbo grafiką; Galimybę prisidėti prie įmonės v... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7