Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

ŽŪKB "Krekenavos mėsa" - Kėdainiai, Jonava, Kaunas

* Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; * Puikias darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti; * Laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą bei visas socialines garantijas; * Dinamišką darbą profesionalioje komandoje; * Draugiškus ir kompetentingus kolegas ir vadovą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

PERSONALO AKADEMIJA - Kaunas, Jonava

- Darbą su kokybiškomis, visus metus paklausiomis prekėmis ir plačiu asortimentu; - Stabilų fiksuotą atlyginimą ir patrauklią papildomų priedų sistemą; - Darbo reikmėms skirtą automobilį; - Savarankišką ir atsakingą darbą; - Profesinius mokymus ir komandos palaikymą. Konfidencialumas garan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "FPI Baltic" - Jonava

Siūlome įdomų darbą, geras darbo sąlygas ir atlyginimą, bei visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "FPI Baltic" - Jonava

Siūlome įdomų darbą, puikų atlyginimą, geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas. Darbo vieta: Sodų g. 13, Žeimiai. Gyvenantiems Kaune - yra galimybė į darbą vykti įmonės transportu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Visi butai, UAB - Jonavos r.|Panevėžio m.|Šiaulių m.|Ukmergės r.

Pažadame dideles karjeros galimybes (augimas į vadovų pozicijas, galimybė kurti savo komandą, darbas bet kuriame Lietuvos taške). Patirtis nebūtina, apmokome. Darbas su Amerikietiška NT sistema. Galimybė uždirbti nuo 2000-10 000 Lt ir daugiau detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1 2 3