Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pakruojyje

UAB „Headex“ - Pasvalys, Pakruojis, Biržai

- profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; - atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ilgas amžius“ - Panevėžys, Pakruojis

Visas socialines arantijas.Atlyginimas nuo darbo rezultatų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ŽŪB „Nematekas“ - Panevėžys, Pakruojis, Pasvalys

- įdomų, įkvepiantį darbą gamybinėje įmonėje; - betarpišką komandą ir atviras duris į kolegų kabinetus; - galimybę būti pastebėtam ir siekti karjeros aukštumų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MONTUOTOJAS“ - Panevėžys, Pakruojis, Pasvalys

• Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje; • Draugišką ir darbingą atmosferą profesionalioje komandoje; • Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą; • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „INFES“ - Šiauliai, Radviliškis, Pakruojis

• dirbti su nacionalinės reikšmės projektais; • karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes; • dirbti kartu su stipria kvalifikuota vadovų komanda; • automobilį, garantijas ir visas sėkmingam darbui reikalingas priemones; • kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą; • motyvacini... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AUMETA“ - Panevėžys, Pakruojis, Pasvalys

- Technologų bei kokybės skyriaus pagalbą susipažįstant su gaminiais ir jų gamybos reikalavimais; - Visas darbo priemones, aprangą, virtuvėlę, apsaugos priemones; - Jauną ir motyvuota komandą. Dirbame dviejomis pamainomis. Nors metas sunkus visiems, toliau siekiame išsikeltų tikslų, inve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AUMETA“ - Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis

- Lankstus darbo grafikas (2 pamainos, rytine ir popietinė - pagal susitarimą); - Technologų bei kokybės skyriaus pagalbą susipažįstant su gaminiais ir jų gamybos reikalavimais; - Visas darbo priemones, aprangą, virtuvėlę; - Jauną ir motyvuota komandą. Dirbame dviejomis pamainomis. Nors ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Nermeka“ - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

Stabiliai mokamą atlyginimą; Profesionalių vadovų ir darbuotojų kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Statybų priežiūra“ - Šiauliai, Kelmė, Pakruojis

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2