Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pakruojyje

UAB „Headex“ - Pasvalys, Panevėžys, Pakruojis

- nuolatinį darbą; - laiku mokamą atlyginimą; - visas socialines garantijas. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų katego... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis

Darbą augančioje įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus, kvalifikaciją bei gerbia asmenybę. Lankstų darbo grafiką (t.p. yra galimybė dirbti ne pilnu etatu); Galimybė pasirinkti darbo vietą: ofise Panevėžyje arba darba... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Pakruojis

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Norėdami kandidatuoti spauskite nuoro... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AUMETA“ - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

- Lankstus darbo grafikas (2 pamainos, rytine ir popietinė - pagal susitarimą); - Technologų bei kokybės skyriaus pagalbą susipažįstant su gaminiais ir jų gamybos reikalavimais; - Visas darbo priemones, aprangą, virtuvėlę. Augame greitai, investuojame daug, ypatingai tikime filosofija "work ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AUMETA“ - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

- Jauną, veržlią komandą su plačiais tolimesnės plėtros planais; - Visas darbui reikalingas priemones; - Visokeriopą palaikymą ir pagalbą iš vadovybės mokinantis bei jauną kokybės vadovą, kuris padės kuo greičiau įsivažiuoti į darbus; - Ypatingai vertiname iniciatyvumą ir veržlumą, todėl nieka... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1