Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pakruojyje

UAB "Artilux NMF" - Šiauliai, Pakruojis

Jūs turite su mumis susisiekti! Nes mes Jums siūlome! - Darbą perspektyvioje įmonėje, plačias karjeros galimybes, vidinius bei išorinius mokymus Jums; - Galimybę tobulėti bei realizuoti save; - Darbą ambicingoje ir daug siekiančioje komandoje, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Pakruojis

- įdomų, dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą; - geras darbo sąlygas, atitinkančias kokybės standartus; - darbo grafiką nuo pirmadienio iki penktadienio arba slenkantį; - iš aplinkinių miestų nemokamas nuvežimas/parvežimas į/iš darbo; - kvalifikacijos kėlimą darbo vietoje; - patrauklią bo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Šiauliai, Joniškis, Pakruojis

- galimybę dirbti vieno iš draudimo rinkos lyderių komandoje; - patrauklaus atlygio ir papildomų naudų (papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas) paketą; - galimybę tobulėti ir mokytis (vadovavimas, derybų įgūdžiai, draudimo paslaugos ir produktai). Kandidatūrą pateikite per: htt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Pakruojis

- mokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - nuolatinį darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS - Pakruojis,Šiauliai, Panevėžys

- Šiuolaikišką požiūrį į darbą - Skaidrumą - Patogias darbo priemones - Savirealizacijos galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AGRO LAŠMUO" - Pakruojis

Autoelektrikas - mikroautobusas su pilna serviso įranga, kompiuteris su komp. programomis, kvalifikacijos kėlimo kursai, darbo telefonas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Emporionas" - Pakruojis

Neterminuotą darbo sutartį su ilgalaikiu IT projektu. Asmeninio tobulėjimo galimybes; Konkurencingą atlyginimą. Konfidencialumą; Puikią patirtį ir nebanalias užduotis. Ofisas Vilniaus centre; Yra uždaras parkingas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Finesta Lithuania'' - Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis

• Darbą tarptautinėje kompanijoje; • Pamaininį darbo grafiką ( turite galimybę rinktis patys :) ); • Valandinį įkainį + bonusus (kiekvieną mėnesį), kurie priklauso nuo Jūsų nudirbtų darbų kiekio; • Visada laiku mokamą atlyginimą, kad galėtum planuoti savo finansus; • Visas darbui reikalingas ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis

-valandinį įkainį priklausantį nuo atliekamo darbo sudėtingumo; -galimybę užsidirbti priedus (kiekybė/kokybė). Išsamesnė informacija telefonu: Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2