Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pakruojyje

UAB „Biuro“ - Pakruojis

- įdomų, dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą; - geras darbo sąlygas, atitinkančias kokybės standartus; - darbo grafiką nuo pirmadienio iki penktadienio arba slenkantį; - iš aplinkinių miestų nemokamas nuvežimas/parvežimas į/iš darbo; - kvalifikacijos kėlimą darbo vietoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Pakruojis

- Valandinį įkainį priklausantį nuo atliekamo darbo sudėtingumo; - galimybę užsidirbti priedus (kiekybė/kokybė). Išsamesnė informacija telefonu: +370 5 273 49 11 Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsau... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Emporionas" - Pakruojis,Šiauliai

- Darbo telefonas - Darbo kompiuteris - Konkurencingą laiku mokamą atlyginimą. - Atlyginimas su persektyva augti ir premijos už pasiektus rezultatus. - Profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Pakruojis

Suprasdami, kad nuo to, kokie darbuotojai dirba mūsų parduotuvėse, didžiąja dalimi priklauso mūsų įmonės sėkmė, ugdome savo darbuotojus, investuojame į jų mokymus, suteikiame karjeros galimybes bei stengiamės, kad kiekvienas gerai dirbantis darbuotojas būtų tinkamai įvertintas. Taip pat, būdami s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AUMETA" - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

Didelę laisvę ir darbo lankstumą; Visas galimybes mokytis - mūsų pagalba, seminarai ir pan.; Palaikymą iš vadovybės, kuri padės, investuos, suteiks visas priemones siekti tikslo; Atitinkamą atlygį už sugebėjimus ir papildomus bonus'us už iniciatyvos rodymą; Jauną ir veržlų kolektyvą bei kokyb... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Darbintera" - Šiauliai, Pakruojis, Joniškis

Visos socialinės garantijos bei priemonės, reikalingos darbo organizavimui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AUMETA" - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

Lankstų darbo grafiką (2 pamainos); Apmokome dirbti darbo vietoje; Visas darbui reikalingas priemones; Pagalbą mokinantis, keliant kvalifikaciją. Atlygį visada mokame sąžiningai ir laiku. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Darbintera" - Šiauliai, Pakruojis

• Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas efektyviam darbo organizavimui; • Dinamišką darbą mišriame ūkyje; • Visas darbui reikalingas priemones, automobilį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PAKRUOJO PARKAI" - Pakruojis

Tapti vieno ryškiausio ir sparčiausiai besivystančio turizmo ir kultūros projektų Lietuvoje komandos nariu ; Turėti kūrybinę laisvę ir savirealizaciją , dalyvauti įdomių ir reikšmingų kultūros ir turizmo projektų kūrime; Patraukli finansinė motyvaciją, priklausomai nuo kvalifikacijos ir pasiekt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Artilux NMF" - Šiauliai, Pakruojis

Jūs turite su mumis susisiekti! Nes mes Jums siūlome! - Darbą perspektyvioje įmonėje, plačias karjeros galimybes, vidinius bei išorinius mokymus Jums; - Galimybę tobulėti bei realizuoti save; - Darbą ambicingoje ir daug siekiančioje komandoje, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2