Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pakruojyje

UAB „Headex“ - Pasvalys, Panevėžys, Pakruojis

- atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - karjeros ir tobulėjimo galimybes; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūs... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Šiauliai, Radviliškis, Pakruojis

- Darbą tarptautinėje kompanijoje; - Puikias darbo sąlygas; - Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Pasvalys, Panevėžys, Pakruojis

- darbo užmokestį 1250 EUR neatskaičius mokesčių; - atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - karjeros ir tobulėjimo galimybes; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir ti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hestia Baltic“ - Pakruojis, Joniškis, Radviliškis

• galimybę pasirinkti tinkamą darbo vietą ir darbo pradžios datą • galimybę užsidirbti per trumpą laiko tarpą Detalesnė informacija tel. nr. 864063820 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „INFES“ - Šiauliai, Kuršėnai, Pakruojis

• geras darbo sąlygas, konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą bei priedus prie darbo užmokesčio, pagarbą kiekvienam darbuotojui. • kvalifikacijos tobulinimo kursus. • visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finesta Lithuania“ - Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis

- Darbą su naujausiomis buhalterinėmis sistemomis; - Įdomų darbą naujai atidaromame padalinyje; - Biurą strategiškai patogioje vietoje; - Visas darbui reikalingas priemones; - Nuolatinius kvalifikacijos kėlimo kursus; - Karjeros perspektyvas; - Konkurencingą darbo užmokestį; - Priedus prik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1