Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Lazdijuose

UAB "Theca Furniture" - Alytus, Lazdijai

- Darbą viena pamaina; - Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą; - Vertingą darbo patirtį didelėje, stabilioje užsienio kapitalo įmonėje; - Laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų; - Geras darbo sąlygas. Baldų apmušėjų darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų. Dar... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jugum" - Alytus, Marijampolė, Lazdijai

Darbinimas su vokiška sutartimi bei visomis socialinėmis garantijomis; Patrauklų atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (1500 - 2000 € „į rankas“); Visiškai NEMOKAMĄ ir kokybišką būstą su visais patogumais (internetas, dušas ir kt.); Darbo drabužių suteikimą; Darbo avalynės kompensaciją;... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Alytus, Druskininkai, Lazdijai

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Hestia Baltic" - Marijampolė, Vilkaviškis, Lazdijai

• galimybę pasirinkti tinkamą darbo vietą ir darbo pradžios datą • galimybę užsidirbti per trumpą laiko tarpą Detalesnė informacija tel. nr. 86 1392996 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Jovirta'' - Druskininkai, Alytus, Lazdijai

Draugišką kolektyvą. Lankstų darbo grafiką. Laiku mokamą atlyginimą. Visas socialines garantijas. Yra galimybė kompensuoti transporto išlaidas į ir iš darbo, jei gyvenamoji vieta ne Druskininkuose, arba apgyvendinti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1