Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Klaipėdoje

UAB „Trukmė“ - Klaipėda

- laminuoti baldines plokštes pagal gautus brėžinius; - užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę; - prižiūrėti darbo įrangą ir palaikyti tvarkingą darbo vietą. Duomenų apsauga Mūsų įmonė gerbia Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Jūsų kreipimosi dokumentuo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AD Baltic“ - Klaipėda

Atsakingą darbą ilgametes tradicijas puoselėjančioje tarptautinėje įmonėje; Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Venipak įmonių grupė - Klaipėda

• Darbą vienoje sparčiausiai Baltijos šalyse augančių tarptautinių įmonių; • Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje; • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros. Kasdien aptarnaujame tūkstančius klientų, teikdami tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl profesionali ir motyvuota... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Darbintera“ - Klaipėda

-Visas darbui reikalingas priemones t.y. automobilis, telefonas, kompiuteris; -Galimybę koreguoti darbo grafiką savarankiškai; -Motyvuojantį ir rezultatus atitinkantį atlyginimą bei motyvacinę priedų sistemą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Autoaibė“ - Klaipėda

- Lanksčias darbo valandas. Pastabos: - Lankstus požiūris į darbo laiką. Yra galimybė dirbti ne pilną darbo dieną, derinti su studijomis; - Konkretus darbo užmokestis, pasibaigus atrankai, pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją. Pateikdami savo gyveni... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Alteus“ - Klaipėda

Dinamišką darbą estetiškoje ir malonioje aplinkoje su labiausiai grožio srityje vertinamais prekių ženklais; taip pat garantuojame vertingus ir įdomius mokymus; konkurencingą atlyginimą, kuris tiesiogiai priklauso nuo asmeninių rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HC Betonas“ - Klaipėda

Heidelbergcement įmonių grupės atstovas Lietuvoje “HC Betonas” – sparčiausiai augantis betono gamintojas, kuris nuolat didina transporto parką ir kviečia prisijungti prie komandos. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Švaros broliai“ - Klaipėda

Bendradarbiaujantį kolektyvą ir puikią atmosferą; Motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą, premijas; Profesionalias darbo priemones; Apmokymus bei karjeros galimybes; Visas socialines garantijas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB saugos tarnyba „Argus“ - Klaipėda

- atsakomybės jausmo ir noro dirbti; - gerų bendravimo įgūdžių; - nepriekaištingos reputacijos; - apsaugos darbuotojo kvalifikacijos; - ne žemesnio kaip pagrindinis išsilavinimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „VIA AQUARIA“ - Klaipėda

Įmonės pasiūlymas: - geros darbo sąlygos, moderni įranga, - atlyginimas 650 - 800 Eur, - puiki darbinė atmosfera. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 Toliau »