Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Klaipėdoje

UAB "RNDV statyba" - Klaipėda

Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą; Plačias savirealizacijos galimybes; Įgūdžių ugdymo ir nuolatinio tobulėjimo galimybę; Pozityvią ir saugią darbo aplinką; Stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą; Galimy... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Autobuso vairuotojas - šiandien

UAB "Kautra" - Klaipėda

darbą naujais autobusais; visas socialines garantijas visada laiku mokamą darbo užmokestį; geras darbo sąlygas; mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Apdailininkas - šiandien

UAB "Šarsta" - Klaipėda, Palanga

Socialines garantijas Atlyginimą atitinkantį sugebėjimus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Plungė, Kretinga

- nemokamą nuvežimas į/iš darbo; - apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - palankų darbo grafiką (savaitgaliai laisvi); - motyvuojanti darbo užmokestį. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Capital Klaipėda" - Klaipėda, Palanga, Gargždai

Šiuo metu vienas geriausių darbo sąlygas rinkoje: - asmeninę lyderiaujančių brokerių pagalbą; - efektyvią mokymų sistemą, kuri padeda šios srities naujokams maksimaliai greitai įgyti žinias ir įgūdžius; - nuolat tobulinamas strategijas, padedančias surasti naujų klientų ir profesionaliai sutei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Sąmatininkas (-ė) - šiandien

UAB "RNDV Group" - Klaipėda

- laiku mokėti sutartą atlyginimą; - suteikti puikias darbo sąlygas draugiškame ir savo darbą išmanančiame kolektyve; - suteikti galimybes siekti karjeros. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Klaipėda, Gargždai, Palanga

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Sugedo LT" - Klaipėda

- Geras darbo sąlygas; - lankstų darbo grafiką; - patrauklų atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 46 Toliau »