Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Klaipėdoje

UAB „GRIFS AG“ - Klaipėda

Visuomet laiku mokamą atlyginimą Visas socialines garantijas (apmokami viršvalandžiai, naktinio darbo ir šventinių dienų valandos) Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų Galimybę įsidarbinti studentams Lankstų darbo grafiką, darbą pamainomis; darbą ne pilnu etatu Stabilią darbo vietą arčiau namų... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Sigmaris“ - Klaipėda

Puikias darbo sąlygas; Darbą jaunatviškame kolektyve; Kvalifikacijos tobulinimo kurus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „KLAIPĖDOS“ VIEŠBUTIS - Klaipėda

* Įdomų ir atsakingą darbą augančioje viešbučių grandinėje; * galimybę įgyvendinti savo idėjas, dalintis patirtimi bei prisidėti prie įmonės tikslų įgyvendinimo; * draugiškus ir profesionalius kolegas bei vadovus; * mokymus ir karjeros galimybes; * nuolaidas įmonių grupėje; * darbo vietą pač... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hovden“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Visas socialines garantijas; Augti ir tobulėti tarptautinėje įmonėje; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų; Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8:00 iki 17:00 val., savaitgaliai ir šventinės dienos - laisvos. Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Klaipėda

- gamybinių įrengimų priežiūra ir remontas; - atsarginių dalių užsakymas, apskaita ir kontrolė. Darbo vieta: LEZ teritorija, organizuojame nemokamą transportą į/iš darbo. Domina? Registruokis arba skambink tel. 8 636 09282! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Operatorius (-ė) - šiandien

UAB „Philip Morris Lietuva“ - Klaipėda

- galimybes mokytis ir tobulėti (pas mus noras tobulėti yra būtinybė); - sveikatos draudimą. Tai reiškia, kad įmonė skirs pinigų sumą tavo sveikatos priežiūrai, bus galima atlikti medicininius tyrimus, naudotis odontologijos paslaugomis, susimokėti už vaistus, vitaminus ir pan.; - gyvybės ir ne... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Venipak įmonių grupė - Klaipėda

• Visas soc. garantijas; • Darbą draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Sigmaris“ - Klaipėda

Puikias darbo sąlygas; Darbą jaunatviškame kolektyve; Kvalifikacijos tobulinimo kursus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

NESĖ GROUP - Klaipėda

* draugišką kolektyvą; * visas socialines garantijas; * lankstų darbo grafiką; * galimybė suderinti darbą su mokslais dirbant ne pilnu etatu. PAPILDOMA INFORMACIJA: Darbo vieta - B kategorijos lošimų automatų salone. Kontaktinis telefonas pasiteiravimui 8 643 27608. Dėkojame v... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

NESĖ GROUP - Klaipėda

* lošimų vedimas prie lošimo stalų; * bendravimas su klientais. PERSKAITĖTE ŠĮ DARBO PASIŪLYMĄ IKI PABAIGOS IR GIMĖ MINTIS, KAD IEŠKOME BŪTENT JŪSŲ? SIŲSKITE SAVO CV, O MES DŽIAUGSIMĖS RADĘ SUPER KAZINO DARBUOTOJĄ! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 47 Toliau »