Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Klaipėdoje

Staklių operatorius - šiandien

Jensen Metal, UAB - Klaipėda

Profesinį tobulėjimą Visas darbui reikalingas priemones Naujas galimybes sparčiai augančioje įmonėje su gerai žinomais pasaulyje užsakovais Atsakingą ir įdomų darbą Draugišką ir kūrybingą darbo atmosferą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Gargždai, Plungė

Apmokymus darbo vietoje; visas darbui reikalingas priemones; nemokamą transportą į ir iš darbo; palankų darbo grafiką; motyvuojantį darbo užmokestį; stabilų darbą; modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; karjeros galimybes. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti as... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bendri laivų sprendimai" - Klaipėda

Gerą atlyginimą; Visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje; Laiku mokamą sutartą atlyginimą; Lankstų komandiruočių grafiką: 3 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam; Geras, nemokamas gyvenimo sąlygas; Papildomą darbuotojų draudimą; Kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo; To... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Kretinga, Rietavas

Nemokamą nuvežimą į/iš darbo (Klaipėda, Gargždai, Dauparai, Priekulė, Dituva, Plungė, Vėžaičiai); visas darbui reikalingas priemones; apmokymus darbo vietoje; palankų darbo grafiką (savaitgaliai laisvi); motyvuojantį darbo užmokestį; patirtį technikos srityje. „Paspausdami „Kandidatuoti“,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Klaipėda

- pastovų darbo grafiką; - iš dalies kompensuojamą maitinimą; - galimybę nemokamai sportuoti įmonės sporto salėje; - socialines garantijas ir laiku mokamą darbo užmokestį; - kvalifikacijos ir atlyginimo kėlimą darbo vietoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AUTOMATIKOS TECHNIKAS - šiandien

UAB „Biuro“ - Klaipėda

- darbą jaunatviškame, kūrybingame kolektyve; - laisvę įgyvendinti savo idėjas; - konkurencingą atlygį ir papildomas naudas; - mokymosi ir karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Reitan Convenience Lithuania" - Klaipėda

• Įdomų ir aktyvų darbą draugiškame kolektyve; • Pradinį apmokymą bei tolimesnį kvalifikacijos kėlimą; • Fiksuotą valandinį atlygį + patrauklią motyvacinę sistemą; • Darbą 0,5 etatu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ - Klaipėda

•Patrauklias darbo sąlygas šiuolaikiškoje kompanijoje; •Darbą 0,5 etato; •Įdomų ir dinamišką darbą su ekspertų komanda; •Intelektualią, paslaugų sferos aplinką; •Galimybę derinti darbo grafiką su pagrindine darboviete. Jūsų CV lauksime adresu su nuoroda “Bendrosios praktikos slaugyto... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Klaipėda

- įdomų darbą motyvuotoje ir energingoje komandoje; - karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje; - nuolatines profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes; - patrauklų atlygio bei papildomų naudų (papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas) paketą; - draudimo produktų, pardavimo ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SRS SERVISAS" - Klaipėda

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 57 Toliau »