Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Mažeikiuose

UAB "Headex" - Mažeikiai

-visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą; -lankstų darbo grafiką; -įdomią patirtį vienoje moderniausių gamybos įmonių.; -draugišką kolektyvą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Mažeikiai

-lankstų darbo grafiką; -laiku mokamą alyginimą; -visas socialines garantijas. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategori... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Aljansas AIBĖ, UAB - Mažeikiai

Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas Premijas priklausančias nuo darbo rezultatų Neturinčius darbo patirties - apmokome. Darbo vieta: DANUVA IĮ Žemaičių Kalvarija, Gardų a. 6 Kontaktai pasiteiravimui: 8 685 57584; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kūbas" - Mažeikiai

Įmonė siūlo: geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, visas reikalingas su darbu susijusęs priemones. Taip pat įmonė siūlo didesnį nei vidutinį darbo atlyginimą, su perspektyva didėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Olego transportas" - Mažeikiai

- komandiruotes - draugišką kolektyvą - įdomų darbą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Gudragalvis" - Mažeikiai, Telšiai

Darbą su jau rinkoje įsitvirtinusiu produktu - Buglo - prekiaujama Pabaltijo valstybėse ekskliuzyvinio tiekimo teisėmis, įrenginėja įmonės montuotojai. Darbą su plačiu pagrindiniams klientams - švietimo, sveikatinimo įstaigoms siūlomu asortimentu (baldų linija). Taip iniciatyviems žmonėms sutei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Litvija" - Mažeikiai

-Geras darbo sąlygas; -Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą; -Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Drogas" - Mažeikiai

- Įdomų darbą energingame ir draugiškame kolektyve; - Galimybę pirmam (-ai) sužinoti naujausias grožio srities tendencijas; - Įdomius ir turiningus mokymus; - Galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką; - Realias karjeros perspektyvas. Jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus duomenis UAB „Drogas" s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Avitelos prekyba" - Mažeikiai

- dirbsi įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje; - dalyvausi mokymuose ir kelsi savo kategoriją; - suteiksime nuolaidų įsigyjant įmonės produkciją; - užsidirbsi ne tik fiksuotą atlygį, bet ir gausi patrauklią motyvacinę sistemą; - turėsi galimybę pirmas (-a)... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Grūstė" - Mažeikiai

- Atsakingą ir įdomų darbą mūsų įmonėje; - Adaptavimo procesą, padedantį naujokui greičiau susipažinti bei įsitraukti į įmonės veiklą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5