Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Mažeikiuose

MB "Softa LT" - Mažeikiai

Darbo vietą biure, Mažeikiuose; Kompiuterį su paruošta darbo aplinka sistemos programavimui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ekoroma" - Mažeikiai

• Atsakingą ir įdomų darbą; • Puikias darbo sąlygas ir atmosferą, atvirumu ir sąžiningumu paremtą verslo etiką; • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes; • Visas socialines garantijas bei nuolatinį, sąžiningai mokamą konkurencingą atlyginimą; • Mobilųjį telefoną, nešiojamą kompiuterį,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Grūstė" - Mažeikiai

MES TAU SIŪLOME: * Draugišką ir norintį padėti kolektyvą, betarpišką bendravimą ir bendradarbiavimą tarp įmonės padalinių; * Atsakingą, dinamišką ir nenuobodų darbą, skatinintį tobulėti; * Konkurencingą atlyginimą, priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų, bei papildomą motyvaciją; * Nauj... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Eternit Baltic" - Naujoji Akmenė, Šiauliai, Mažeikiai

 Darbą tarptautinėje kompanijoje bei galimybę dalyvauti projektuose už įmonės ribų.  Veržlų ir jauną kolektyvą bei idėjas palaikantį vadovą.  Motyvuojančias mokymosi bei tobulėjimo platformas.  Visas priemones ir informaciją, reikalingą darbui. Jei turi aistrą tobulumui, gebi inicijuoti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Telšiai, Mažeikiai, Rietavas

- laiku mokama atlyginimą; - nemokamą maitimą; - nemokamą vežimą į/iš darbo autobusu; - terminuotą darbo sutartį su galimybe į nuolatinį darbą; - visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Personalo valdymo sistemos" - Mažeikiai

Visas priemones reikalingas darbui ir galimybę auginti profesines kompetencijas; Geras darbo sąlygas ir puikų kolektyvą; Mokymus ir įmonės renginius. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruot... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Versina" - Telšiai, Mažeikiai, Plungė

Geras darbo sąlygas; Pastovų atlyginimą; Visas soc. garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Batrema" - Mažeikiai

Šiltą, jaukią darbo vietą. Savarankišką darbą Patrauklų atlyginimą su perspektyva didėti Dalyvavimą įmonės organizuojamose šventėse, kelionėse. Puikias galimybes tobulėti prekybos srityje ir kilti karjeroje Kilus klausimams: 861003382 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Mažeikiai

- galimybę būti LEAN kultūros dalimi; - atsakingą darbą stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje; - pasisemti profesinių žinių bei realizuoti save; - bendrauti su draugišku kolektyvu, mokytis ir tobulėti kartu. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2