Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Mažeikiuose

UAB "Advantus" - Mažeikiai

KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas ve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kika Group" - Mažeikiai

Atsakingą darbą šiuolaikinėje, nuolat augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir realizuoti savo sugebėjimus; Darbą profesionalų komandoje; Patrauklias darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RNDV Group" - Mažeikiai, Akmenė, Kuršėnai

- suteikti dviejų savaičių intensyvius pastolininkų mokymus; - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Grūstė" - Mažeikiai, Telšiai, Naujoji Akmenė

-Įdomų darbą perspektyvioje, augančioje įmonėje; -Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas; -Konkurencingesnį atlyginimą, nei siūlomas rinkoje bei priklausantį nuo asmeninių sugebėjimų ir darbo rezultatų; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Mažeikiai, Akmenė

-Puikias darbo sąlygas ir galimybę dirbti įmonėje, valdomoje pagal tarptautinius vadybos standartus; -Draugišką ir tobulėti skatinančią profesionalų komandą; -Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Telšiai, Plungė, Mažeikiai

Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu); Galimybę darbovietėje su nuolaida įsigyti bendrovės produkcijos; Visas darbui reikalingas priemones; Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą; Papildomų naudų paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Grūstė" - Mažeikiai, Telšiai, Kuršėnai

* Draugišką ir norintį padėti kolektyvą, betarpišką bendravimą ir bendradarbiavimą tarp įmonės padalinių; * Atsakingą, dinamišką ir nenuobodų darbą, skatinintį tobulėti; * Konkurencingą atlyginimą, priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų, bei papildomą motyvaciją; * Naujus iššūkius. * Da... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kesko Senukai Lithuania" - Mažeikiai

• darbą stabilioje kompanijoje • lankstų darbo grafiką ir galimybę derinti darbą su studijomis • priedus už sėkmingus jūsų ir jūsų komandos darbo rezultatus • vaikų atlygintiną užimtumą vasaros atostogų metu • dovanas švenčių proga • nuolaidas perkant „Senukų“ prekybos centruose • karjerą ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

D2RT engineering - Mažeikiai

Kvalifikuotą darbą su profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybe. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3