Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Mažeikiuose

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Telšiai, Mažeikiai, Plungė

Pasiūlysime Jums konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą; Jau pirmojo susitikimo metu plačiau pristatysime papildomų naudų paketą, kurį šiandien sudaro 25+ papildomos naudos! Suteiksime galimybę dirbti veržlioje, motyvuojančioje ir draugiškoje komandoje, priskirsime kuratorių, kuris... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo sistemos“ - Mažeikiai

Įdomus ir dinamiškas darbas; Puikios darbo sąlygos ir visos darbui reikalingos priemonės; Draugiška darbo atmosfera profesionalioje komandoje; Darbo patirtį ir kvalifikaciją atitinkantis konkurencingas atlyginimas. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gav... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo sistemos“ - Mažeikiai

Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui; Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve; Motyvuojantį darbo užmokestį, bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus; Karjeros ir profesinį tobulėjimą. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą C... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo sistemos“ - Mažeikiai

Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui; Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve; Motyvuojantį darbo užmokestį, bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus; Karjeros ir profesinį tobulėjimą. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui t... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Mažeikiai

- Prisijungti prie sėkmingai veikiančios, stabilios ir patikimos įmonės; - Bendradarbiaujantį požiūrį ir pasitikėjimą; - Profesionalią ir draugišką aplinką; - Progą pritaikyti ir įgyti vertingos patirties, tobulėti ir tobulinti procesus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Sorbum Group - Mažeikiai

• neturinčius darbo patirties apmokome; • siūlome aktyvų darbą draugiškame kolektyve; • esame profesionalų komanda. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Lietuvos paštas“ - Mažeikiai

Ką mes Tau siūlome: • Stabilią darbo vietą sparčiai tobulėjančioje bendrovėje; • Apmokymus neturintiems darbo patirties; • Visas socialines garantijas; • Yra suteikiama transporto priemonė - elektrinis dviratis; • Laiku mokamą atlyginimą ir papildomą darbo užmokesčio dalį, mokamą bendrovėje ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „NNL termo“ - Mažeikiai

• Darbą tarptautinėjė logistikos kompanijoje; • Laiku mokamą atlyginimą į banko sąskaitą; • Dalinę kuro kompensaciją kelionei į/iš darbo; • Draugišką kolektyvą; • Aprūpiname darbui reikiamomis priemonėmis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lidl Lietuva“ - Mažeikiai

- Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius - Teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui - Karjeros galimybes - Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius - Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Amber Food“ - Mažeikiai

- užtikrintą klientų srautą ir gausius arbatpinigius; - sąžiningai apskaičiuotą darbo užmokestį už atliktą darbą ir profesionalius mokymus; - lankstų darbo garfiką ir puikią atmosferą dirbant mūsų kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2