Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Kupiškyje

UAB "INFES" - Rokiškis, Kupiškis, Utena

Geros darbo sąlygos, laiku mokamas atlyginimas ir priedai už gerus darbo rezultatus, pagarba kiekvienam darbuotojui. Konkurencingas ir visuomet laiku mokamas atlyginimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jugum" - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

Nemokamą pirmą kelionę į Vokietiją – įmonė kompensuoja; Darbinimas su vokiška sutartimi ir visomis socialinėmis garantijomis; Patrauklų, laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (1200 - 1800 € „į rankas“); Visiškai NEMOKAMĄ apgyvendinimą kokybiškame būste su visais patogumais: ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Kupiškis, Biržai, Rokiškis

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse; Priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą b... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

• Savo laiką ir profesionalią patirtį, padedant Jums tapti savo srities profesionalu; • Lankstų darbo grafiką (yra galimybė dirbti ir ne pilnu etatu / dalinai nuotoliniu būdu); • Vidinius bei išorinius mokymus; • Įdomius projektus; • Puikias darbo sąlygas tarptautinėje kompanijoje; • Galimyb... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "DALLIS" - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

- Tvarkingus Toyota automobilius - Lengvą darbą, nereikalaujantį taksi vairuotojo darbo patirties. Vairuotojus apmokome - Lankstų darbo grafiką - Geras darbo sąlygas - Darbo užmokestį kiekvieną dieną! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "INFES" - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Kvalifikacijos tobulinimo kursai. Visos socialinės garantijos. Darbo telefonas, kompiuteris. Kuro kortelė. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AUMETA" - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

- Jauną, veržlią komandą su plačiais tolimesnės plėtros planais; - Visas darbui reikalingas priemones; - Visokeriopą palaikymą ir pagalbą iš vadovybės mokinantis; - Ypatingai vertiname iniciatyvumą ir veržlumą, todėl niekada žmogaus nepririšame prie pareigų ir vice-versa; Atlygio dydis prik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Avitelos prekyba" - Kupiškis, Rokiškis, Panevėžys

- galimybės dalyvauti vidiniuose įmonės bei tiekėjų mokymuose; - karjeros galimybių "Avitelos" tinkle; - nuolaidų įsigyjant įmonės prekes ir pirmiems išbandant naujausias technologijas; - patrauklaus ir konkurencingo darbo užmokesčio; - įdomaus ir aktyvaus darbo šiuolaikiškoje įmonėje. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1