Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Kupiškyje

UAB „Elitėja“ - Panevėžys, Kupiškis

Visas darbui reikalingas priemones; Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus. KONFIDENCIALUMĄ GARANTUOJAME Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Maloniai prašome būsimųjų kandidatų tinkamai įvertinti savo kandidatūrą, gerbti savo ir mūsų laiką i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis

• Lankstų darbo grafiką (yra galimybė dirbti ir ne pilnu etatu / dalinai nuotoliniu būdu); • Vidinius bei išorinius mokymus; • Įdomius projektus; • Puikias darbo sąlygas tarptautinėje kompanijoje; • Galimybes tarptautinei karjerai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Norac“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

• Galimybę įgyti patirties sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje. • 24/7 galiojantį sveikatos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. • Profesinius iššūkius ir tobulėjimą. • Draugišką ir veržlų kolektyvą. • Ir tai dar ne viskas! Įdomu, kas dar tavęs laukia? Nedvejok, o kandidatuok! S... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „IMG LITHUANIA“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

- darbą tarptautinėje, stabilioje įmonėje; - įdomų, dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą; - puikias darbo sąlygas; - visas darbo priemones; - vienos pamainos darbo grafiką nuo pirmadienio iki penktadienio; - galimybę kelti kvalifikaciją bei atlyginimą; - priedą prie atlyginimo 5-12 ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HR Management“ - Rokiškis, Kupiškis

- Atsakingą darbą perspektyvioje bendrovėje; - Konkurencingą atlygį (nuo 1100 iki 1500  eurų atskaičius mokesčius, priklausomai nuo kompetencijos) bei priedus sietinus su rezultatais; - Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Elitėja“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

Stabilų ir motyvuojantį atlyginimą; Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Elitėja“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

Atsakingą, dinamišką darbą, profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AUMETA“ - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

- Lankstus darbo grafikas (2 pamainos, rytine ir popietinė - pagal susitarimą); - Technologų bei kokybės skyriaus pagalbą susipažįstant su gaminiais ir jų gamybos reikalavimais; - Visas darbo priemones, aprangą, virtuvėlę. Augame greitai, investuojame daug, ypatingai tikime filosofija "work ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AUMETA“ - Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis

- Jauną, veržlią komandą su plačiais tolimesnės plėtros planais; - Visas darbui reikalingas priemones; - Visokeriopą palaikymą ir pagalbą iš vadovybės mokinantis bei jauną kokybės vadovą, kuris padės kuo greičiau įsivažiuoti į darbus; - Ypatingai vertiname iniciatyvumą ir veržlumą, todėl nieka... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1