Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Plungėje

UAB „Litspringas“ - Plungė

Laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB poilsio namai „Baltija“ - Palanga, Kretinga, Plungė

- įvertinimą bei tolimesnes karjeros galimybes; - įdomų darbą atsinaujinančiuose viešbučiuose Palangoje detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Klaipėda, Plungė, Kretinga

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse; Priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą b... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

„Vičiūnų“ įmonių grupė - Plungė

Įdomią ir atsakingą patirtį tarptautinėje kompanijoje. Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas. Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Pelningi sprendimai“ - Klaipėda, Kretinga, Plungė

darbą permainų laikotarpiu, galimybė vadovauti moderniai apskaitos palsaugų įmonei; profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime; asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą; galimybę dirbti nuotoliniu būdu; darbo užmokesčio fiksuo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Klaipėda, Plungė, Kretinga

Geras darbo sąlygas; Galimybę dirbti iš namų; Komandiruotes į užsienį; Motyvacinę bonusų sistemą; Darbo patirtį, kvalifikaciją ir rezultatus atitinkantį konkurencingą atlyginimą; Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hovden“ - Plungė, Klaipėda, Gargždai

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų; Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hovden“ - Plungė, Rietavas, Kretinga

Laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas; Darbą draugiškame kolektyve; Tobulėjimo galimybes, mokymus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Grūstė“ - Klaipėda, Kretinga, Plungė

-Įdomų ir pilną iššūkių darbą perspektyvioje besiplečiančioje įmonėje; -Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką; -Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas; -Konkurencingą atlyginimą bei motyvuojančius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4