Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Gargžduose

Apdailininkas (-ė) - šiandien

UAB "SRS SERVISAS" - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Klaipėda, Gargždai, Šilutė

darbą tarptautinėje įmonėje; galimybę kelti kvalifikaciją; lankstų darbo grafiką; iš dalies kompensuojamą įmonės maitinimą; TRANSPORTĄ IŠ/Į: Klaipėdos mieste, iš Gargždų, Kretingos, Priekulės, Dituvos, Plungės, Šilalės, Kvėdarnos, Laukuvos, Rietavo. Kylant klausimams, ar neaiškumams atliek... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Gargždai

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Virginija Konta... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Gargždai

- apmokymus darbe; - geras ir modernias darbo sąlygas; - visas reikalingas darbo priemones; - visiškai stabilų darbą; - palankų darbo grafiką (slenkantį su naktinėmis pamainomis). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ATEA grupė - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Mūsų šūkis - The Place to Be Mus visus vienija bendra vizija sukurti vietą, kurioje būtų gera ir naudinga visiems – darbuotojams, klientams, partneriams ir akcininkams. Prisijunk - ir padėk tai įgyvendinti #TP2B detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SRS SERVISAS" - Klaipėda, Gargždai, Palanga

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą. Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Gargždai, Kretinga

Įdomų darbą vienoje didžiausioje draudimo bendrovėje; Profesinio tobulėjimo galimybes; Geras darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį; Draugišką kolektyvą ir daug papildomų bonusų; Darbas pagal darbo sutartį; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Klaipėda, Gargždai, Palanga

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Hovden" - Plungė, Gargždai, Kretinga

Visas socialines garantijas; Darbas Plungės mieste (ne vietiniams transportas organizuojamas į/iš darbo); Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bendri laivų sprendimai" - Klaipėda, Gargždai, Šilutė

Saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes, darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir komandinis darbas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4