Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Gargžduose

UAB „HEADEX“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

- darbo užmokestį nuo 500 Eur atskaičius mokesčius; - motyvuojančius priedus prie darbo užmokesčio; - įdomų ir atsakingą darbą; - karjeros galimybes; - dalinai kompensuojamą maitinimą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VšĮ „Robotikos studija“ - Klaipėda, Gargždai

• Atsakingą ir prasmingą darbą jaunatviškame kolektyve; • galimybę derinti darbą su kita veikla. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda, Gargždai

-Apmokymus darbo vietoje; -visas darbui reikalingas priemones; -nemokamą arba dalinai kompensuojamą transportą į ir iš darbo; -palankų darbo grafiką; -motyvuojantį darbo užmokestį; -stabilų darbą; -modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; -karjeros galimybes. „Paspausdami „Kandidatuoti“,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Gargždai, Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - dalinai kompensuojamą transportą į ir iš darbo; - palankų darbo grafiką; - motyvuojantį darbo užmokestį; - stabilų darbą; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; - karjeros galimybes. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ - Klaipėda, Gargždai

Geras darbo sąlygas, konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą bei priedus prie darbo užmokesčio. Reikalingus darbo įrankius (telefoną,kompiuterį ir t.t) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ermitažas“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Papildomas naudas įmonės darbuotojams. Atlyginimas: Derybų klausimas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ermitažas“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Papildomas naudas įmonės darbuotojams. Atlyginimas: Derybų klausimas Priklauso nuo rezultatų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SRS SERVISAS“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4