Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Gargžduose

UAB „Hovden“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Visas socialines garantijas; Augti ir tobulėti tarptautinėje įmonėje; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų; Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8:00 iki 17:00 val., savaitgaliai ir šventinės dienos - laisvos. Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SRS SERVISAS“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hovden“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Visas socialines garantijas; Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve; Kompetenciją atitinkantį atlyginimą; Darbo vieta Klaipėdoje, tačiau pagal poreikį pavaduoti kolegą ir darbas Plungėje (transportą į/iš darbo suteikiame). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Limonta“ - Gargždai

Įdomų, nemotonišką darbą; Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą; Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vetema“ - Klaipėda, Kretinga, Gargždai

Draugišką, jauną ir entuziastingą kolektyvą; Atlyginimą pagal jūsų žinias; Laisvę idėjoms ir naujovėms; Lankstų, slenkantį darbo grafiką; Tobulinimosi seminarus, konferencijas; Galimybę augti ir tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ - Klaipėda, Gargždai, Palanga

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Gargždai, Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - transportą į ir iš darbo; - palankų darbo grafiką; - stabilų darbą; - laiku mokamą atlyginimą; - karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Gargždai, Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - dalinai kompensuojamą transportą į ir iš darbo; - palankų darbo grafiką; - motyvuojantį darbo užmokestį; - stabilų darbą; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; - karjeros galimybes. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Sanitex įmonių grupė - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Dalinį kuro kompensavimą kelionei į ir iš darbo; Lojalumo programą apsiperkant PROMO Cash&Carry PC; Patrauklią nuolaidą pietums; Darbą patyrusiame ir draugiškame kolektyve; Galimybę kilti karjeros laiptais; Naujus darbuotojus APMOKOME; Visos socialinės garantijos bei darbui reikalingos prie... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3