Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Telšiuose

UAB „Eliuda“ - Telšiai

• Gebėjimus atitinkantį atlygį; • Profesinio tobulėjimo galimybes; • Komandą, atvirą naujoms idėjoms ir pasiūlymams. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB ŠIAULIŲ BANKAS - Telšiai

- Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje; - Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas; - Konkurencingą atlyginimą ir papildomų naudų sąrašą (sveikatos draudimas, pensijų programa kt.) - Augti kartu su sparčiai ir tvariai besivystančiu banku. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TELE2“ - Telšiai

KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas ve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Telšiai, Mažeikiai

* Galimybę prisijungti ir kartu augti su viena didžiausių mėsos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse. * Patrauklų atlygio, motyvavimo ir papildomų naudų paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Lietuvos paštas“ - Telšiai

• stabilią darbo vietą sparčiai tobulėjančioje bendrovėje; • apmokymus neturintiems darbo patirties; • visas socialines garantijas; • laiku mokamą atlyginimą. Informacija telefonu: 865656154 Mūsų internetinė svetainė: www.post.lt Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakvi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Čia Market“ - Telšiai

- atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą; - konkurencingą ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį; - visas socialines garantijas. Jei neturite panašaus darbo patirties, bet mėgstate ruošti konditerinius gaminius, apmokysime. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AD Baltic“ - Telšiai

darbą tarptautinėje kompanijoje; profesinio tobulėjimo galimybes; pastovų atlyginimą ir motyvuojančius priedus už darbo rezultatus. Darbas mūsų padalinyje S. Daukanto g. 9 Telšiai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Mažeikiai, Telšiai, Naujoji Akmenė

- Darbą tarptautinėje, patikimoje įmonėje; - Galimybę kartu su komanda įgyvendinti įdomius, didelės vertės ir apimties inžinerinius projektus; - Profesionalią ir demokratišką darbo aplinką, draugišką kolektyvą; - Unikalią patirtį ir ilgalaikę perspektyvą kaip savo srities profesionalui; - Sta... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Versina“ - Telšiai, Plungė, Mažeikiai

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą darbo užmokestį; Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją; Darbą dideliame kolektyve; Visas priemones, reikalingas kokybiškam ir sklandžiam darbui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3