Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Telšiuose

UAB „Versina“ - Telšiai, Plungė, Mažeikiai

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Galimybę mokytis ir tobulėti; Visas darbui reikalingas priemones, medžiagas, darbinę aprangą, įrankius ir kitokią įrangą; Apgyvendinimo galimybę. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Simplika“ - Mažeikiai, Telšiai

*Ypatingai patrauklų darbo užmokestį; *Įdomų ir atsakingą darbą su inovatyviais produktais; *Kasdieninį tobulėjimą ir mokymus; *Darbą finansiškai ir ekonomiškai augančioje kompanijoje; *Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų. Darbo užmokestis: iki 750 €/mėn į rankas (po bandomojo) / i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Telšiai, Plungė, Mažeikiai

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse; Priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose; Konkurencingą atlyginimą bei papildomų ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Plungė, Telšiai

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje; Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį; Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui. Yra galimybė bandovežį laikyti prie namų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Grūstė“ - Mažeikiai, Telšiai, Naujoji Akmenė

• Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą; • Atsakingą, dinamišką ir nenuobodų darbą; • Laiku mokamą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Mažeikiai, Telšiai, Akmenė

- Darbą tarptautinėje, patikimoje įmonėje; - Galimybę kartu su komanda įgyvendinti įdomius, didelės vertės ir apimties inžinerinius projektus; - Profesionalią ir demokratišką darbo aplinką, draugišką kolektyvą; - Unikalią patirtį ir ilgalaikę perspektyvą kaip savo srities profesionalui; - Sta... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Čia Market“ - Telšiai

- Pastovų darbą; - Laiku mokamą ir papildomai motyvuotą, nuo rezultatų priklausantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Kuršėnai, Šiauliai, Telšiai

- Puikią motyvacinę sistemą; - Lankstų, sutartinį darbo grafiką; - Darbą gerą vardą turinčioje odontologijos klinikoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „VET-1“ - Telšiai

Visas socialines garantijas; Lankstų darbo grafiką; Motyvuojantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3