Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Telšiuose

UAB „Biuro“ - Telšiai

- slenkantis darbo grafikas, darbo vieta - Plungė; - nemokamą maitinimą; - nemokamą vežimą į/iš darbo autobusu; - visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Telšiai

Perspektyvų darbą; Asmenines ir profesines tobulėjimo galimybes; Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Telšiai

konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokesčio paketą; profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas; galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, veikiančioje tarptautiniu mastu; dinamišką darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; paskiriamą kuratori... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Telšiai, Plungė

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą ir papildomą naudų paketą; Kolegų patirtį ir patarimus, priskiriamą kuratorių; Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas; Galimybę kelti kvalifikaciją. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Telšiai

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Čia Market" - Telšiai

- Darbą patikimoje kompanijoje; - Visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Telšiai, Mažeikiai, Plungė

Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokesčio paketą; Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas; Galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, veikiančioje tarptautiniu mastu; Dinamišką darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Mažeikiai, Telšiai, Naujoji Akmenė

• Periodinius mokymus vadovavimo, derybinių įgūdžių bei draudimo produktų žinioms stiprinti; • Patrauklaus atlygio ir papildomų naudų (papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas) paketą. Gyvenimo aprašymą (CV) pateikite iki 2018 m. Balandžio mėn. 30 d. Informuosime tik atrinktus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Grūstė" - Plungė, Klaipėda, Telšiai

-Įdomų ir pilną iššūkių darbą perspektyvioje besiplečiančioje įmonėje; -Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką; -Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas; -Konkurencingą atlyginimą bei motyvuojančius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lipeikio įmonė "Egzotika" - Telšiai

- draugišką, darbui palankią aplinką; - socialines garantijas. Atlyginimas: Sutartinis Informuosime tik kandidatus, atrinktus pokalbiui. Garantuojame Jūsų asmens duomenų konfidencialumą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4