Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Telšiuose

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Telšiai, Mažeikiai, Plungė

Pasiūlysime Jums konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą; Jau pirmojo susitikimo metu plačiau pristatysime papildomų naudų paketą, kurį šiandien sudaro 25+ papildomos naudos! Suteiksime galimybę dirbti veržlioje, motyvuojančioje ir draugiškoje komandoje, priskirsime kuratorių, kuris... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hovden“ - Plungė, Gargždai, Telšiai

Laiku mokamas atlyginimas; Socialinės garantijos; Darbo vieta - Plungės mieste. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Plungė, Rietavas, Telšiai

Darbo metu atliksite nesudėtingus darbus žuvies gamyboje: pakuosi, fasuosi, rūšiuosi. ________ Registruokitės arba skambinkite tel. 8 667 42241. Dažnai sulaukiame klausimo - ar įdarbinimas kainuoja? Mūsų paslaugos darbuotojams yra nemokamos (imti užmokestį už įdarbinimą draudžia Lietuvos įstat... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Čia Market“ - Telšiai

- Darbą patikimoje kompanijoje; - Visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Telšiai

Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimo paketą; Galimybę kelti savo kvalifikaciją ir tobulėti; Priskiriamą globėją, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujoje darbo vietoje; Papildomų naudų paketą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Telšiai

Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą; Papildomas išmokas už puikų darbo atlikimą; Įvadinius apmokymus ir instruktažą tinkamam pareigų vykdymui; Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu); Galimybę darbovietėje su nuolaida įsigyti bendrovės produkcijos; V... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1