Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Telšiuose

UAB "Grūstė" - Mažeikiai, Naujoji Akmenė, Telšiai

Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus; Suteikiame gyvenamąją vietą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Plungė, Telšiai

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje; Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį; Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui. Yra galimybė bandovežį laikyti prie namų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Versina" - Telšiai, Mažeikiai, Plungė

Geras darbo sąlygas; Pastovų atlyginimą; Visas soc. garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Versina" - Telšiai

Visas soc. garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Hotrema" - Mažeikiai, Telšiai, Kuršėnai

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; Motyvuojantį ir laiku mokamą sutartą atlyginimą; Darbą profesionaliame ir jaunatviškame kolektyve; Visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje; Pastovų darbą; Vidinius bei išorinius mokymus; Darbo vieta - Mažeikiuose, bei galimos trumpos ko... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Versina" - Telšiai

Įdomų ir aktyvų darbą su pirkimais; Galimybę realizuoti savo idėjas, tobulėti profesinėje srityje; Visas darbui reikalingas priemones; Laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Mažeikiai, Telšiai

- gamybinio proceso priežiūra; - gamybinės linijos techninių parametrų išlaikymas; - produkcijos fiksavimas, tokiu būdu užtikrinant kokybiško produkto gamybą; - krovos darbai bei kiti įvairūs pagalbiniai darbai. Darbo vieta: Plungė. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Mažeikiai, Telšiai, Kuršėnai

Darbas prie krabų ar krevečių - gaminių pakavimas, fasavimas, rūšiavimas, svėrimas, broko tikrinimas. Darbo vieta: Plungė. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Telšiai, Plungė

-Galimybę dirbti tarp savo srities profesionalų ir iš jų mokytis; -Kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą bei papildomų naudų paketą; -Paskirtą kuratorių sėkmingam Jūsų startui mūsų įmonėje; -Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Mažeikiai, Telšiai

- Darbą tarptautinėje, patikimoje įmonėje; - Profesionalią ir demokratišką darbo aplinką, draugišką kolektyvą; - Unikalią patirtį ir ilgalaikę perspektyvą kaip savo srities profesionalui; - Stabilumą, motyvuojantį atlygį ir patrauklų papildomų naudų paketą; - Puikias darbo sąlygas ir priemone... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3