Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Varėnoje

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Varėna

* Įdomų ir prasmingą darbą vienoje didžiausių tarptautinių draudimo bendrovių Baltijos šalyse; * Profesinį ir asmeninį tobulėjimą mokymų bei konferencijų metu; * Karjeros galimybes Lietuvoje ir VIG grupėje; * Konkurencingą ir sąžiningą darbo užmokestį; * Draugišką ir profesionalią komandą; *... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Alytus, Varėna, Prienai

- Darbą patikimoje, ilgametėje įmonėje; - Profesionalią komandą; - Profesinio tobulėjimo galimybes; - Patrauklias darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą. Darbo vieta - Alitos gamykla, Miškininkų g. 17, Alytus Siūlome terminuotą darbo sutartį 1,5 metų terminui su galimybe pr... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Alytus, Varėna, Prienai

Darbą patikimoje, ilgametėje įmonėje; Mokymus darbo vietoje; Profesionalią komandą; Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį; Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones. Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MONTUOTOJAS“ - Alytus, Marijampolė, Varėna

• Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje; • Draugišką ir darbingą atmosferą profesionalioje komandoje; • Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą; • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Pepco Lithuania“ - Varėna, Druskininkai

- Stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą; - Privalumus apsiperkant PEPCO parduotuvėje; - Lankstų darbo grafiką; - Įvadinius mokymus; - Nuotaikingą darbo atmosferą; - Profesinį ir asmeninį tobulėjimą; - Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1