Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Varėnoje

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Varėna

* Įdomų ir prasmingą darbą vienoje didžiausių tarptautinių draudimo bendrovių Baltijos šalyse; * Profesinį ir asmeninį tobulėjimą mokymų bei konferencijų metu; * Karjeros galimybes Lietuvoje ir VIG grupėje; * Konkurencingą ir sąžiningą darbo užmokestį; * Draugišką ir profesionalią komandą; *... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vilungės statyba“ - Druskininkai, Varėna

Laiku mokamą atlyginimą, kuris priklausys nuo Jūsų rezultatų; Visas soc. garantijas; Įvairias lengvatas; Įdomų darbą, kuriame galėsite realizuoti save. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Varėna

- gamybinių įrenginių valdymas ir priežiūra; - parametrų nustatymas ir keitimas staklėse; - broko pastebėjimas ir šalinimas; - įrankių priežiūra ir keitimas prie linijos. REGISTRUOKITĖS arba SKAMBINKITE telefonu 8 685 98855! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Varėna

- elektros įrenginių aptarnavimas; - gamybinės įrangos elektrinės dalies priežiūra ir gedimų šalinimas; - elektros energijos sistemų eksploatavimo darbai. REGISTRUOKITĖS arba SKAMBINKITE telefonu 8 685 98855! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Varėna

- gamybinių įrenginių techninė priežiūra ir remontas; - operatyvus įrangos gedimo nustatymas, šalinimas ir priežiūra; - atsarginių dalių parinkimas ir užsakymas; - atsarginių detalių/ mazgų remontas. REGISTRUOKITĖS arba SKAMBINKITE telefonu 8 685 98855! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo inovacijos“ - Druskininkai, Alytus, Varėna

Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje; Galimybę nuolat tobulėti ir mokytis; Konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus darbo rezultatus; Geras darbo sąlygas bei visas reikalingas darbo priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1