Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Tauragėje

UAB „Verslo Aljansas“ - Tauragė

Įdomų ir atsakingą darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje; Patrauklų, darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį; Motyvuojančią darbo atmosferą; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Pateiktos informacijos konfidencialumą garantuo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Amber staff - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

- Palaikantį vadovą ir kolektyvą; - Šiuolaikiškas darbo priemones; - Savirealizacijos galimybes ir tinkamą terpę tobulėjimui, karjeros planavimą; - Motyvuojančius priedus už parodytas iniciatyvas ir įgyvendintus rezultatus; - Įmonės metinius renginius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas, Pagėgiai

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ignitis grupė“ - Tauragė

- dirbsi įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje; - susidursi su nemonotonišku darbu, kupinu iššūkių; - kaupsi neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją; - turėsi karjeros galimybes „Ignitis" grupėje; - dirbsi su draugišku profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas

Galimybes išbandyti save naujoje, modernioje sausų pieno produktų gamykloje tiems, kurie siekia tobulėti ir kartu prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant kupiną iššūkių ir aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Versina“ - Tauragė, Šilalė, Pagėgiai

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Galimybę mokytis ir tobulėti; Visas darbui reikalingas priemones, medžiagas, darbinę aprangą, įrankius ir kitokią įrangą; Apgyvendinimo galimybę. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lidl Lietuva“ - Tauragė

• Atlyginimą nuo 814 €  iki 966 € (prieš mokesčius) ir premijas • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius • Iki 6 savaičių trunkančius teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui • Karjeros galimybes • Visas reikiamas darbo priemones, šiuola... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ansell Protective Solutions Lithuania“ - Tauragė

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje; Visas darbui reikalingas priemones; Karjeros galimybes: pastovų tobulėjimą, mokymus, aktyvų dalyvavimą įmonės procesų valdyme ir tobulinime; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

SBA koncerno įmonių grupė - Tauragė

- Mokymų ir kvalifikacijos kėlimo; - Motyvacinių priedų; - Dalinės maitinimo kompensacijos; - Sveikatos draudimo; - Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų; - Nemokamo atvežimo įmonės samdomu transportu. Maršrutų kryptys: Tauragė, Švėkšna, Šilutė, Klaipėda. https://www.youtube.com/watch?v=uI0tRV... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3