Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Tauragėje

UAB „EASTCON AG LT“ - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

Gerai apmokamą ir gerai organizuotą darbą; Laiku mokamą atlygį už pasiektus rezultatus; Mokymus bei kursus žinių ir įgūdžių tobulinimui; Galimybę dirbti iš namų. Darbą pilnu etatu. Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas, Pagėgiai

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „InMedica“ - Tauragė

Darbą darniame kolektyve; Tobulėjimo galimybes bei partnerišką požiūrį į darbuotoją. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“ - Tauragė

• experience in a similar position from a manufacturing company (within the furniture industry would be an advantage), • a solid understanding of effective production planning and LEAN principals, • strong critical thinking and analytical skills, competence to build and effectively manage inter... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Tauragė

Suprasdami, kad nuo to, kokie darbuotojai dirba mūsų parduotuvėse, didžiąja dalimi priklauso mūsų įmonės sėkmė, ugdome savo darbuotojus, investuojame į jų mokymus, suteikiame karjeros galimybes bei stengiamės, kad kiekvienas gerai dirbantis darbuotojas būtų tinkamai įvertintas. Taip pat, būdami s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EASTCON AG LT“ - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

Pardavimo renginių vedimo mokymus. Suplanuotus reklaminius renginius. Visas darbo priemones. Motyvacinę sistemą papildomai didinant savo atlyginimą. Galimybę lanksčiai planuoti savo darbo laiką. Karjeros perspektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

Galimybes išbandyti save naujoje, modernioje sausų pieno produktų gamykloje tiems, kurie siekia tobulėti ir kartu prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Tauragė

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Kristina Telefo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2