Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Tauragėje

UAB „Versina“ - Tauragė, Šilalė, Pagėgiai

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Galimybę mokytis ir tobulėti; Visas darbui reikalingas priemones, medžiagas, darbinę aprangą, įrankius ir kitokią įrangą; Apgyvendinimo galimybę. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Versina“ - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Tauragė

Parduotuvės aplinkos paviršių ir pagalbinių patalpų valymas, dezinfekavimas (kasos konvejerio juosta, svarstyklės, klientų prekių susidėjimo zona, kortelių terminalai, durų rankenos, stalai ir kt.). Išsirink datas ir kandidatuok per www.workis.online Dažnai sulaukiame klausimo - ar įdarbinimas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas

Galimybes išbandyti save naujoje, modernioje sausų pieno produktų gamykloje tiems, kurie siekia tobulėti ir kartu prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant kupiną iššūkių ir aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB Headex - Tauragė, Šilalė, Pagėgiai

- darbo užmokestį nuo 600 Eur „į rankas" mokymosi laikotarpiu ; - apmokymus darbo vietoje; - pamaininį darbo grafiką: trys pamainos po 8 val. (rytinė, popietinė, naktinė), kas savaitę keičiasi – SAVAITGALIAI LAISVI; - visas darbui reikalingas priemones; - kelionės išlaidų į ir iš darbo vietos... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Čia Market“ - Tauragė

- Pastovų darbą; - Laiku mokamą ir papildomai motyvuotą, nuo rezultatų priklausantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „VAILIDA“ - Tauragė

Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas; Karjeros galimybes; Atlygio sistemą su fiksuota dalimi ir priedais, priklausančiais nuo darbo rezultatų; Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Tauragė, Jurbarkas

* darbą tarptautinėje kompanijoje; * mokymus bei tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes; * konkurencingą atlyginimą su galimybe didėti. Suteikiamas automobilis ir visos reikalingos darbo priemonės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3