Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Tauragėje

BIOVELA GROUP - Šilalė, Tauragė, Kelmė

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje; Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį; Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui. Yra galimybė bandovežį laikyti prie namų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Paumilė" - Tauragė

Laiku apmokamą atlyginimą, socialines garantijas, bei draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kosmelita" - Tauragė

• nuolatinio pobūdžio darbą pilnu etatu • draugišką ir į rezultatus orientuotą kolektyvą • konkurencingą, laiku mokamą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Tauragė

- terminuotą darbo sutartį su galimybe į nuolatinį darbą; - visas socialines garantijas; - nemokamą parvežimą/nuvežimą į/iš darbo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Tauragė, Šilalė, Jurbarkas

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RNDV statyba" - Tauragė

Profesinio augimo galimybes; Visas darbui reikalingas priemones, darbo rūbus ir visas asmens apsaugos priemones; Sklandų darbų organizavimą vadovaujant kvalifikuotam darbų vadovui; Visas socialines garantijas; Sąžiningą ir laiku mokamą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidl Lietuva" - Tauragė

Puikias darbo sąlygas ir draugišką atmosferą, stabilią ir užtikrintą darbo vietą, tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes, didesnį nei rinkoje siūlomas vidutinis atlygis už panašaus pobūdžio darbą bei minutės tikslumu apmokamus darbo viršvalandžius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Tauragė

Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje, konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Verslo Aljansas" - Tauragė

Įdomų ir atsakingą darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje; Patrauklų, darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį; Motyvuojančią darbo atmosferą; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Pateiktos informacijos konfidencialumą garantuo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3