Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Neringoje

UAB "HEADEX" - Neringa, Kretinga,Šilutė

- jaukią darbo aplinką; - motyvuojantį atlyginimą su galimybe didėti; - galimybes augti ir tobulėti; - apgyvendinimą šalia darbo vietos; - palankų darbo grafiką (4 dirbamos, 4 laisvos). „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Žildaiva" - Neringa

Atlyginimas: gegužę-birželį - apie 600-750 eurų atskaičius mokesčius, liepą-rugpjūtį - apie 900 eurų atskaičius mokesčius, rugsėjį apie 600 eurų atskaičius mokesčius. Galutinis atlyginimo dydis priklauso nuo išdirbtų valandų skaičiaus; Galimi motyvuojantys priedai; Darbuotojai apgyvendinami nem... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Miesto dviratis" - Klaipėda, Neringa

Vieną iš geriausių vasarų nepakartojamame gamtos kampelyje - Nidoje. Papildomas nuolaidas. Apgyvendinimą. Maitinimą. Papildomus priedus už pasiektus rezultatus Atlyginimas nuo 1200 eur. į rankas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

A. Lukausko įmonė "Dorė" - Neringa

Nemokamą apgyvendinimą. Atlyginimas: pagal susitarimą Kita informacija: Darbas vasaros sezono metu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB saugos tarnyba "Argus" - Klaipėda, Neringa

- ne žemesnis kaip pagrindinis išsilavinimas; - atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas; - gebėjimas spręsti konfliktines situacijas; - apsaugos darbuotojo profesinė kvalifikacija - privalumas; - puikūs lietuvių kalbos įgūdžiai - raštu ir žodžiu, privalumas: geros anglų, rusų kalbų žinios; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RMD Linija" - Neringa

Konkurencingą ir patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų rezultatų; Atvykusiems iš kitų miestų ir dirbantiems JUODKRANTĖJE suteikiame apgyvendinimą; Sezoninio arba nuolatinio darbo galimybę; Įdomią darbinę patirtį bei išsamius apmokymus dirbti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "MAXIMA LT" - Neringa

- apmokymus neturintiems darbo patirties - stabilią darbo vietą arčiau namų - kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą - nemokamus pietus - privalumus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1