Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Palangoje

UAB "PARTIZANAS" - Palanga

Aukštesnis nei vidutinis šios pozicijos darbo užmokestis. Draugiškas kolektyvas ir atmosfera, vidiniai renginiai. Mokymosi, tobulėjimo ir karjeros galimybės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Palanga

- atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; - laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas; - profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "STAMEX" - Palanga

Draudimas Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SRS SERVISAS" - Klaipėda, Gargždai, Palanga

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą. Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "MAXIMA LT" - Palanga

- atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje - profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes - laiku mokamą atlyginimą - privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Klaipėda, Gargždai, Palanga

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Eurogrupė" - Palanga

Draugišką kolektyvą ir tobulėti inžinerinėje srityje. Nuolatinis darbas pagal neterminuotą darbo sutartį. Įmonė pasiryžusi apmokyti naują darbuotoją, jei jis neturi šioje srityje patirties. Darbas - I-V. 8.00-17.00 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ATOSTOGŲ PARKAS" - Palanga, Klaipėda, Kretinga

Jums suteiksime visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje, draugiškame kolektyve. Laukiame prisijungiant prie mūsų! tel . 8 656 15687 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ATOSTOGŲ PARKAS" - Kretinga, Klaipėda, Palanga

Jums suteiksime visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje, draugiškame kolektyve. tel.8 61638888 Laukiame prisijungiant prie mūsų! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ATOSTOGŲ PARKAS" - Palanga, Klaipėda, Kretinga

Jums suteiksime visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje, draugiškame kolektyve. tel.861638888 Laukiame prisijungiant prie mūsų! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5