Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pasvalyje

Gi Group Lietuva - Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis

- Ilgalaikį darbą; - Apmokymus; - Darbo patirtį tarptautinėje įmonėje. Atlyginimas priklauso nuo darbo grafiko. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“ - Pasvalys

- Atsakingą darbą augančioje ir įmonėje; - Kūrybinį darbą, tobulėjimo galimybes; - Konkurencingą atlyginimą; - Važiuojant dirbti iš kito miesto apmokamos kuro išlaidos. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“ - Pasvalys, Panevėžys, Pakruojis

- Atlyginimą priklausomą nuo darbo rezultatų; - Darbą su paklausiais produktais; - Draugišką ir jauną kolektyvą, mokymus bei tiesioginę pagalbą iš įmonės vadovų; - Apmokamas kuras važinėjant iš kito miesto. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Pasvalys, Biržai, Panevėžys

- darbo užmokestį 1250 EUR neatskaičius mokesčių; - atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - įdomų ir atsakingą darbą; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir su... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Advantus“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

* Turite aukštajį išsilavinimą elektros, automatikos ar elektronikos srityje; * Esate orientuotas į tikslą ir atkakliai siekiate rezultatų; * Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius; * Turite labai geras anglų kalbos žinias. Būtų idealu, jei turėtumėte: * Vadovaujančio darbo patirties; * ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis

- NEMOKAMĄ apgyvendinimą Vokietijoje; - NEMOKAMĄ kelionę į/iš Vokietijos; - Vokietijoje iš darbo ir į darbą taip pat nuvežame NEMOKAMAI; - patogias ir pilnavertes gyvenimo sąlygas (NEMOKAMAS internetas, dušas, virtuvė su pilna komplektacija bei indais, patalynė, gyvenamos patalpos prižiūrimos ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Prezo grupė“ - Panevėžys, Pasvalys

Darbas slenkančiu grafiku (I-V nuo 08:00-20:00; VI-VII 09:00-19:00val) Apmokymus Lankstų darbo grafiką Laiku sumokama atlyginimą. Gerus santykius kolektyve Greitai prabėganti diena detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Pasvalys, Biržai, Panevėžys

- darbo užmokestį nuo 1080 EUR neatskaičius mokesčių; - savarankišką, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - darbui reikalingas priemones; - profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Dotnuva Baltic“ - Pasvalys, Biržai, Panevėžys

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą Galimybę tobulėti ir kelti kompetenciją Darbui reikalingas priemones - telefoną, planšetinį kompiuterį, automobilį su įranga Karjeros galimybes Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų Renginius darbuotojams detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2