Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pasvalyje

UAB „DALLIS“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

- Tvarkingus Toyota automobilius - Lengvą darbą, nereikalaujantį taksi vairuotojo darbo patirties. Vairuotojus apmokome - Lankstų darbo grafiką - Geras darbo sąlygas - Darbo užmokestį kiekvieną dieną! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Pasvalys, Panevėžys, Pakruojis

- atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - karjeros ir tobulėjimo galimybes; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūs... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Norac“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

- Galimybę įgyti patirties sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje; - Profesinius iššūkius ir tobulėjimą; - 24/7 galiojantį sveikatos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų; - Draugišką ir veržlų kolektyvą. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Siųsda... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ignitis grupė“ - Pasvalys, Panevėžys, Biržai

- dirbsi įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje; - susidursi su nemonotonišku darbu, kupinu iššūkių; - kaupsi neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją; - turėsi karjeros galimybes „Ignitis" grupėje; - dirbsi su draugišku profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti.... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ - Pasvalys, Biržai

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Pasvalys, Panevėžys, Pakruojis

- darbo užmokestį 1250 EUR neatskaičius mokesčių; - atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - karjeros ir tobulėjimo galimybes; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir ti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Elitėja“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

Atsakingą, dinamišką darbą, profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hestia Baltic“ - Biržai, Kupiškis, Pasvalys

• galimybę pasirinkti tinkamą darbo vietą ir darbo pradžios datą • galimybę užsidirbti per trumpą laiko tarpą Detalesnė informacija tel.nr. 860227226 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Elitėja“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

Stabilų ir motyvuojantį atlyginimą; Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

• Įdomų ir aktyvų darbą stabilioje, modernioje ir vienoje didžiausių galvijų supirkimo įmonėje Baltijos šalyse. • Mokytis iš didelę patirtį turinčių kolegų bei savo srities profesionalų. • Karjeros galimybės. • Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų, visas darbui reikalingas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2