Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Pasvalyje

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ - Pasvalys, Biržai

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Pasvalys, Pakruojis, Biržai

- profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; - atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „STOKKER“ - Pasvalys

Darbą draugiškame ir dinamiškame kolektyve Geras darbo sąlygas Kita informacija: informuosime atrinktus kandidatus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ŽŪB „Nematekas“ - Panevėžys, Pakruojis, Pasvalys

- įdomų, įkvepiantį darbą gamybinėje įmonėje; - betarpišką komandą ir atviras duris į kolegų kabinetus; - galimybę būti pastebėtam ir siekti karjeros aukštumų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „IMG LITHUANIA“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

- darbą tarptautinėje, stabilioje įmonėje; - įdomų, dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą; - puikias darbo sąlygas; - visas darbo priemones; - vienos pamainos darbo grafiką nuo pirmadienio iki penktadienio; - galimybę kelti kvalifikaciją bei atlyginimą; - priedą prie atlyginimo 5-15 ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MONTUOTOJAS“ - Panevėžys, Pakruojis, Pasvalys

• Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje; • Draugišką ir darbingą atmosferą profesionalioje komandoje; • Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą; • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TELE2“ - Pasvalys

KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas ve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DALLIS“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

- Tvarkingus Toyota automobilius - Lengvą darbą, nereikalaujantį taksi vairuotojo darbo patirties. Vairuotojus apmokome - Lankstų darbo grafiką - Geras darbo sąlygas - Darbo užmokestį kiekvieną dieną! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“ - Pasvalys

- Mokymus; - Draugišką ir palaikantį kolektyvą; - Kvalifikacijos kėlimo galimybes; - Visas socialines garantijas ir laiku mokamą konkurencingą atlygį; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2