Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

UAB "Topo grupė" - Ukmergė

Galimybes mokytis, tobulėti bei tapti savo srities profesionalu; Visas socialines garantijas; Visuomet laiku mokamą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą; Darbą draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ermitažas" - Ukmergė

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kesko Senukai Lithuania" - Ukmergė

• darbą stabilioje kompanijoje • lankstų darbo grafiką • laiku mokamą atlygį bei priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus, jūsų ir komandos papildomas pastangas bei iniciatyvas (veikia motyvacinė programa), ypatingą klientų aptarnavimą, darbo viršvalandžius • socialiai atsakingą darbdavio e... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Universalūs medžio produktai" - Ukmergė

Konkurencingą atlyginimą, visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jugum" - Ukmergė, Kaišiadorys, Kėdainiai

Galimybę tobulėti perspektyvioje srityje Lankstų darbo grafiką Modernią vadybą Partnerišką požiūrį į darbuotojus Papildoma informacija apie atlyginimą: Galimos įvairios bendradarbiavimo formos: darbo sutartis, paslaugų sutartis ir kt. Darbo grafikas ir detalios atsakomybės derinamos atski... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Universalūs medžio produktai" - Ukmergė

Geras darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą, visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bitė Lietuva" - Ukmergė, Molėtai, Širvintos

BITĖ: - Darbuotojais rūpinasi labiau - Siūlo augantį atlyginimą - Suteikia papildomų naudų: sveikatos draudimą, telefoną ir kt. - Pasirūpins Tavo kasdiene kelione, jei esi iš Jonavos, Molėtų ar Širvintų Susidomėjai? Siųsk CV su nuoroda BITĖS KLIENTŲ APTARNAVIMO KONSULTANTAS (-Ė) Ukmergė... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Drogas" - Ukmergė

- Įdomų darbą jauname ir draugiškame kolektyve; - Galimybę pirmam (-ai) sužinoti naujausias grožio srities tendencijas; - Įdomius ir turiningus mokymus; - Galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką; - Realias karjeros perspektyvas. Papildoma informacija: - Informuosime tik atrinktus kandida... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "WURTH Lietuva" - Ukmergė

- Visas sąlygas realizuoti save bei tobulėti kartu su augančia įmone; - Galimybę dirbti savarankiškai ir atsakingai siekti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo; - Motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3