Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

UAB „Biuro“ - Ukmergė

- įvadinius mokymus; - pamaininį darbo grafiką (slenkantį); - jauną ir energingą kolektyvą; - karjeros galimybes; - žaidimų zoną darbuotojų vaikams. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Ukmergė

- terminuotą darbo sutartį; - socialines garantijas; - visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Biuro koordinatorius - šiandien

UAB "Capital Realty" - Ukmergė

- Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, besiplečiančioje kompanijoje; - Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį; - Intensyvų, įvairiapusį ir dinamišką darbą; - Galimybę įgyvendinti savo idėjas, sprendimus; - Saviraiškos ir tobulėjimo galimybes; - Patirtį dirbant su savo srities profesionala... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bitė Lietuva" - Ukmergė

BITĖ: - Darbuotojais rūpinasi labiau - Siūlo augantį atlyginimą - Suteikia papildomų naudų: sveikatos draudimą, telefoną ir kt. - Pasirūpins Tavo kasdiene kelione, jei esi iš Jonavos Susidomėjai? Siųsk CV su nuoroda BITĖS KLIENTŲ APTARNAVIMO KONSULTANTAS (-Ė) Ukmergėje iki 2017 m. vasar... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Ukmergė

jauną kolektyvą bei dinamišką aplinką; galimybę dalyvauti mados ir stiliaus projektuose; augimo bei tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Ukmergė, Anykščiai, Jonava

- Motyvuojantį atlyginimą; - Geras darbo sąlygas; - Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Capital Realty" - Ukmergė

Atsakingą darbą nuolat augančioje kompanijoje; Puikias uždarbio ir karjeros galimybes; Gerą mikroaplinką bei pripažinimą; Individualius mokymus ir priemones, skatinančias asmeninį ir profesinį tobulėjimą bei leidžiančias efektyviai siekti aukščiausių rezultatų; Galimybė sukurti verslą, kuris ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Ukmergė

Įdomų darbą vienoje didžiausioje tarptautinio kapitalo draudimo bendrovėje; Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Geras darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį; Prisijungti prie draugiško kolektyvo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1