Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

AB "Umega" - Ukmergė

Laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ŽŪKB "Krekenavos mėsa" - Kėdainiai, Kaunas, Ukmergė

Garantuojame laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį; Profesinius iššūkius ir karjeros perspektyvas; Galimybę save realizuoti ir tobulėti; Dinamišką darbą profesionalioje komandoje; Visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB Visi butai - Ukmergė

Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. Profesionalūs mokymai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EASTCON AG LT" - Ukmergė

Mūsų kompanija įsipareigoja vesti Jūsų verslo apskaitą (Jūsų įmonės arba bendrijos). Suteikti visapusišką informaciją apie įmonės gaminius ir 2 savaičių mokymo kursus. Labai gerą apmokėjimą už suteiktas paslaugas nuo 3500 Lt. Pastovius kvalifikacijos kėlimo kursus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EASTCON AG LT" - Ukmergė

- Intensyvią nemokamą 15 dienų mokymo programą pardavimo ir konsultavimo srityje; - Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas; - Karjeros galimybės; - Vokietijos koncerno motyvaciją (poilsines keliones į užsienį). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

L.Baronienės individuali veikla - Vilniu, Kaunas, Jonava, Ukmergė, Utena, Panevėžys, Anykščiai, Molėtai.

Darbą perspektyvioje ir greitai besiplečiančioje kompanijoje; Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Aukštos kokybės mokymus; Galimybę realizuoti save ir būti tarp geriausių; Neribotą, nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį; Laisvą darbo grafiką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas - Ukmergė

- Darbą tarptautinėje įmonėje - Visas socialines garantijas - Galimybę kilti karjeros laiptais - Galimybę tobulėti lankant mokymus - Fiksuotą atlyginimą ir priedus nuo rezultatų ir skyriaus vystymo detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Apklausų centras" - Kėdainiai, Jonava, Ukmergė

Iškilus aptarnavimo kokybės grėsmei Jums paskambins mūsų slaptojo biuro agentas ir paskirs bandomąją užduoti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1 2 3