Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

UAB "STANSEFABRIKKEN" - Ukmergė

- Dirbti dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje; - Tobulinti profesinius ir asmeninius gebėjimus; - Pažinti skandinaviško darbo kultūrą; - Prisijungti prie draugiško ir jaunatviško kolektyvo. Darbo vieta Ukmergėje detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EUROCASH1" - Ukmergė

- Geras darbo sąlygas; - Draugišką kolektyvą; - Tobulėjimo galimybes; - Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Anykščiai, Ukmergė, Utena

• Nuolatiniai iššūkiai ir profesinio tobulėjimo galimybės; • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams; • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "IT plasta" - Ukmergė

Įdomų ir dinamišką darbą. Karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje. Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bitė Lietuva" - Ukmergė, Jonava, Molėtai

- Darbuotojais rūpinasi labiau - Siūlo augantį atlyginimą - Suteikia papildomų naudų: sveikatos draudimą, telefoną ir kt. - Pasirūpins Tavo kasdiene kelione, jei esi iš Jonavos ar Molėtų Susidomėjai? Siųsk CV su nuoroda BITĖS KLIENTŲ APTARNAVIMO KONSULTANTAS (-Ė) Ukmergėje iki 2017 m. bi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Anykščiai, Utena, Ukmergė

Perspektyvų ir įdomų darbą; Profesionalią komandą; Profesinio tobulėjimo galimybes; Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą; Visas darbui reikalingas priemones; Galimybę pasinaudoti išskirtinėmis darbuotojams skirtomis nuolaidų sistemomis. Susisieksime tik su atrinktais kan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "LONAS" - Jonava, Kėdainiai, Ukmergė

• Darbas pilnu etatu; • Laiku mokamą atlyginimą; • Visas įstatymų numatytas socialines garantijas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidl Lietuva" - Ukmergė

Puikias darbo sąlygas ir draugišką atmosferą, stabilią ir užtikrintą darbo vietą, tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes, didesnį nei rinkoje siūlomas vidutinis atlygis už panašaus pobūdžio darbą bei minutės tikslumu apmokamus darbo viršvalandžius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Ukmergė

- nuolatinį darbą pamaininiu grafiku; - socialines garantijas; - stabilų atlyginimą; - visas darbui reikalingas priemones; - karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB saugos tarnyba "Argus" - Ukmergė

- įgyti apsaugos darbuotojo profesinę kvalifikaciją (daugiau informacijos sužinosite mūsų biure); - perspektyvų darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje; - geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas; - tobulėjimo ir karjeros galimybes. Garantuojame visų besikreipusių asmenų konfidencialu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3