Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Ukmergė

• Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikinėje įmonėje; • Įvairias motyvacines priemones; • Galimybę įgyvendinti savo idėjas, realizuoti asmeninį, profesinį potencialą; • Profesinio tobulėjimo galimybes; • Darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PAINA IR KO" - Ukmergė

Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "MAXIMA LT" - Ukmergė

- neturinčius darbo patirties - apmokome; - stabilią darbo vietą arčiau namų; - visuomet laiku mokamą atlyginimą; - nemokamą maitinimą; - privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse; - karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ŽŪKB "Krekenavos mėsa" - Kėdainiai, Kaunas, Ukmergė

* Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; * Puikias darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti; * Laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą bei visas socialines garantijas; * Dinamišką darbą profesionalioje komandoje; * Draugiškus ir kompetentingus kolegas ir vadovą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Visi butai, UAB - Jonavos r.|Panevėžio m.|Šiaulių m.|Ukmergės r.

Pažadame dideles karjeros galimybes (augimas į vadovų pozicijas, galimybė kurti savo komandą, darbas bet kuriame Lietuvos taške). Patirtis nebūtina, apmokome. Darbas su Amerikietiška NT sistema. Galimybė uždirbti nuo 2000-10 000 Lt ir daugiau detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Ukmergė

- dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą; - sąžiningą ir patrauklią finansinę motyvaciją; - profesinio tobulėjimo galimybes; - sveikatos draudimą (pasiekus tam tikrą darbo stažą). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "Umega" - Ukmergė

Profesinio tobulėjimo galimybes; Puikias darbo sąlygas; Patrauklią ir kompetenciją atitinkančią darbo užmokesčio sistemą; Transporto kaštų kompensavimą, atvykstantiems iš kitų miestų. Apie dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Ukmergė

- dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą; - sąžiningą ir patrauklią finansinę motyvaciją; - profesinio tobulėjimo galimybes (ieškome potencialaus projektų vadovo); - sveikatos draudimą (pasiekus tam tikrą darbo stažą). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1 2