Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

UAB "Advantus" - Ukmergė

* Tarptautinės įmonės požiūrį į darbuotoją; * Suprantantį, palaikantį ir motyvuojantį vadovą; * Sąžiningą atlyginimą už rezultatus; * Draugišką komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu; * Išmanias priemones darbui ir asmeninėms reikmėms; * Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ne tik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidl Lietuva" - Ukmergė

Puikias darbo sąlygas ir draugišką atmosferą, stabilią ir užtikrintą darbo vietą, tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes, didesnį nei rinkoje siūlomas vidutinis atlygis už panašaus pobūdžio darbą bei minutės tikslumu apmokamus darbo viršvalandžius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Ukmergė

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bitė Lietuva" - Ukmergė

- Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra - Įdomus, dinamiškas ir iššūkių kupinas darbas - Greitas profesinis ir asmeninis tobulėjimas - Visada laiku mokamas atlyginimas ir priedai už pasiektus rezultatus - Papildomas sveikatos draudimas Susidomėjai? Siųsk CV su nuo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "VET-1" - Ukmergė

Visas socialines garantijas; Lankstų darbo grafiką; Motyvuojantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EUROCASH1" - Ukmergė

- Geras darbo sąlygas; - Draugišką kolektyvą; - Tobulėjimo galimybes; - Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3