Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

UAB „Palink“ - Ukmergė

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Norėdami kandidatuoti spauskite nuoro... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Širvintos, Ukmergė, Vilnius

- nuolatinis atlyginimo kylimas keliant kvalfikaciją; - profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; - atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB TEKSASAS - Ukmergė, Anykščiai, Širvintos

• Įgūdžių lavinimą, naujas žinias bei tobulėjimą mados srityje • Jaunatvišką ir palaikančią komandą • Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai, Ukmergė

Draugišką atmosferą; Stabilią ir užtikrintą darbo poziciją; Lankstų darbo grafiką; Tobulėjimo ir karjeros galimybes; Laiku mokama darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“ - Ukmergė

- įdomų, nemonotonišką darbą modernioje medienos apdirbimo įmonėje; - konkurencingą atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“ - Ukmergė

- aktyvų darbą kasdien vykstant pas klientus visoje Lietuvoje; - konkurencingą atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lidl Lietuva“ - Ukmergė

- Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius - Teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui - Karjeros galimybes - Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius - Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sv... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB saugos tarnyba „Argus“ - Ukmergė

- atsakomybės jausmo ir noro dirbti; - gerų bendravimo įgūdžių; - nepriekaištingos reputacijos; - apsaugos darbuotojo kvalifikacijos; - ne žemesnio kaip pagrindinis išsilavinimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4