Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Ukmergėje

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Ukmergė

Įdomų darbą vienoje didžiausioje tarptautinio kapitalo draudimo bendrovėje; Profesinio tobulėjimo galimybes; Geras darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį; Draugišką kolektyvą ir daug papildomų bonusų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kosmelita" - Ukmergė

• nuolatinio pobūdžio darbą pilnu etatu • draugišką ir į rezultatus orientuotą kolektyvą • konkurencingą, laiku mokamą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bitė Lietuva" - Ukmergė, Jonava, Molėtai

Visada laiku mokamas fiksuotas atlyginimas ir atlyginimo priedai už pasiektus rezultatus (450-1100 eur) Papildomas sveikatos draudimas, kuriuo galėsite naudotis privačiose gydymo įstaigose, sportuodami, keliaudami Apmokėsime Tavo kasdienes kelionės išlaidas, jei esi iš aplinkinių miestelių Pus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Topo grupė" - Ukmergė

Darbą draugiškoje ir profesionalioje rinkos lyderių komandoje; Galimybes mokytis, tobulėti bei tapti savo srities profesionalu; Geras darbo sąlygas; Visada laiku mokamą darbo rezultatus bei kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "GSV Group" - Širvintos, Ukmergė, Vilnius

-Visas socialines garantijas; -Įdomų darbą su įvairiais užsakymais bei projektais; -Draugišką kolektyvą; -Pastovų, laiku mokamą atlyginimą bei atlyginimo augimo galimybes priklausomai nuo įmonės augimo bei asmeninių darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidl Lietuva" - Ukmergė

• Atsakingą ir įdomų darbą • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes • Patrauklų darbo užmokestį detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "WURTH Lietuva" - Ukmergė

- Labai geras darbo sąlygas žiemą šildomame, vasarą vėsinamame sandėlyje - Galimybę mokytis ir tobulėti - Motyvuojantį, visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas - Atvežimą iš Vilniaus ir į Vilnių detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UMEGA GROUP, AB - Ukmergė

Tobulėjimo galimybes; Atsakingą ir dinamišką darbą; Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas; Transporto kaštų kompensavimą, atvykstantiems iš kitų miestų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EUROCASH1" - Ukmergė

- Geras darbo sąlygas; - Draugišką kolektyvą; - Tobulėjimo galimybes; - Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Pepco Lithuania'' - Ukmergė

- stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą - lankstų darbo grafiką - įvadinę mokymų programą - įsitraukusią komandą - profesinį ir asmeninį tobulėjimą - karjeros galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3