Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Šilutėje

SBA koncerno įmonių grupė - Šilutė

- Mokymų ir kvalifikacijos kėlimo; - Motyvacinių priedų; - Dalinės maitinimo kompensacijos; - Papildomą sveikatos draudimą. https://www.youtube.com/watch?v=uI0tRVZyLmU detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Klaipėda, Šilutė

• Įdomų ir dinamišką darbą stabiliai veikiančioje kompanijoje; • Patrauklų darbo užmokestį; • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Šilalė, Šilutė

• Įdomų ir aktyvų darbą stabilioje, modernioje ir gerai žinomoje įmonėje. • Galimybę realizuoti savo idėjas, tobulėti profesionalų komandoje. • Karjeros galimybės. • Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų, visas darbui reikalingas priemones (tarnybinį automobilį ir pan.). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Šilutė

- patrauklų atlygio bei papildomų naudų paketą (darbo sutartis, papildomos atostogos, sveikatos draudimas); - draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus; - karjeros augimo galimybes. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''RNDV Industries'' - Klaipėda, Šilutė

Laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; Greitą išvažiavimą į objektą; Suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; Apgyvendinti bute su visais patogumais; Pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); Pad... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Šilutė

- socialines garantijas ir laiku mokamą darbo užmokestį; - visas darbui reikalingas priemones; - iš dalies kompensuojamą maitinimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Drogas" - Šilutė

- Įdomų darbą energingame ir draugiškame kolektyve; - Galimybę pirmam (-ai) sužinoti naujausias grožio srities tendencijas; - Įdomius ir turiningus mokymus; - Galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką; - Realias karjeros perspektyvas. Jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus duomenis UAB „Drogas" s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Šilutė

- atvirą bendravimą ir mokymąsi su kolegomis; - įdomų, dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą; - papildomą sveikatos draudimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EUROCASH1" - Klaipėda, Šilutė, Plungė

geras darbo sąlygas; draugišką kolektyvą; tobulėjimo galimybes; visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1