Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Šilutėje

BIOVELA GROUP - Klaipėda, Rietavas, Šilutė

* Galimybę prisijungti ir kartu augti su viena didžiausių mėsos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse. * Patrauklų atlygio, motyvavimo ir papildomų naudų paketą. * Darbą pasirinktinai viename iš Lietuvos regionų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

SBA koncerno įmonių grupė - Šilutė

- Mokymų ir kvalifikacijos kėlimo; - Motyvacinių priedų; - Dalinės maitinimo kompensacijos; - Papildomą sveikatos draudimą. https://www.youtube.com/watch?v=uI0tRVZyLmU detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Neringa, Kretinga,Šilutė

- jaukią darbo aplinką; - motyvuojantį atlyginimą su galimybe didėti; - galimybes augti ir tobulėti; - apgyvendinimą šalia darbo vietos; - palankų darbo grafiką (4 dirbamos, 4 laisvos). „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "JONIŠKIO GRŪDAI" - Klaipėda, Plungė, Šilutė

• Įdomų ir dinamišką darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje; • Lankstų darbo grafiką; • Karjeros ir tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Šilutė

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "KINTAI" - Klaipėda, Šilutė

- Įdomų darbą jau daugiau kaip 25 metus veikiančioje žuvininkystės įmonėje, kurios tikslas gaminti ir tiekti vartotojams sveiką bei kokybišką žuvies produkciją; - Motyvuojantį atlyginimą bei priedus priklausančius nuo darbo rezultatų; - transporto išlaidų kompensavimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Merkurita" - Klaipėda, Šilutė, Plungė

- Regiono vadybininko pareigas; - Stabilų, organizuotą darbą; - Mokymus; - Karjeros galimybes; - Gerą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Pepco Lithuania'' - Šilutė

- stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą - lankstų darbo grafiką - įvadinę mokymų programą - įsitraukusią komandą - profesinį ir asmeninį tobulėjimą - karjeros galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ECOSERVICE grupė" - Šilutė

*Siūlomas vidutinis darbo užmokestis: nuo 700 eur atskaičius mokesčius ("į rankas"); * Darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų. Yra galimybė užsidirbti įvairius papildomus priedus. *Draugišką komandą ir realias tobulėjimo galimybes. Susidomėjusius kandidatus kviečiame pasis... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Žemės ūkio kooperatyvas "Pienas LT" - Klaipėda, Šilutė

Poziciją pažangioje kompanijoje Darbo vietą, kurioje Jūs galėsite įgyvendinti ambicingus tikslus Darbo aplinką, gausią iššūkiais ir galimybėmis Palankią erdvę realizuoti savo profesinį potencialą Kompetentingų ir motyvuotų kolegų pagalbą Konfidencialumą garantuojame Informuosime tik į sek... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2