Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Rokiškyje

Žemės ūkio kooperatyvas "Pienas LT" - Utena, Rokiškis

Poziciją pažangioje kompanijoje Darbo vietą, kurioje Jūs galėsite įgyvendinti ambicingus tikslus Darbo aplinką, gausią iššūkiais ir galimybėmis Palankią erdvę realizuoti savo profesinį potencialą Kompetentingų ir motyvuotų kolegų pagalbą Konfidencialumą garantuojame Informuosime tik į sek... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "2D Group LT" - Rokiškis

Socialines garantijas; Kvalifikacijos kėlimo kursus užsienyje; Automobilį, telefoną, kompiuterį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "INFES" - Rokiškis, Kupiškis, Utena

Geros darbo sąlygos, laiku mokamas atlyginimas ir priedai už gerus darbo rezultatus, pagarba kiekvienam darbuotojui. Konkurencingas ir visuomet laiku mokamas atlyginimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RETOimportas" - Utena, Rokiškis, Anykščiai

Visas socialines garantijas; Dinamišką ir norintį tobulėti kolektyvą; Motyvuotą atlyginimą; Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes; Visas darbo priemones ir automobilį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Daivida" - Rokiškis

-Kvalifikacijos tobulinimo kursai -Darbo telefonas -Šaunus kolektyvas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Rokiškis

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Ruslana Telefonas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Kupiškis, Biržai, Rokiškis

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse; Priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą b... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Rokiškis

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Aliona Telefonas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Avitelos prekyba" - Kupiškis, Rokiškis, Panevėžys

- galimybės dalyvauti vidiniuose įmonės bei tiekėjų mokymuose; - karjeros galimybių "Avitelos" tinkle; - nuolaidų įsigyjant įmonės prekes ir pirmiems išbandant naujausias technologijas; - patrauklaus ir konkurencingo darbo užmokesčio; - įdomaus ir aktyvaus darbo šiuolaikiškoje įmonėje. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1