Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Utenoje

UAB "BIKUVOS" PREKYBA - Utena

-geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; -laiku mokamą atlyginimą ir kintamus motyvacinius priedus už pardavimo rezultatus; -išskirtines nuolaidas įsigyjant prekes savo reikmėms; -lankstų darbo ir atostogų grafiką; -įdomų ir turiningą laisvalaik į -renginius, šventes, konkursus, abonement... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Venipak įmonių grupė - Utena

Tiek pradinius tiek periodinius mokymus Įdomią patirtį ugdant greitą orientaciją ir šaltą protą Visas soc. garantijas Darbą draugiškame kolektyve detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Sanitex" - Utena

- įdomų, dinamišką darbą; - darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje; - visas socialines garantijas bei motyvuojantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UniCall - Utena

- Įdomų ir atsakingą darbą jauname, draugiškame kolektyve; - Galimybę įgyti vertingos klientų aptarnavimo patirties; - Patrauklią darbo vietą; - Socialines garantijas; - Laiku mokamą atlyginimą; - Motyvuojančią darbo aplinką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Anykščiai, Ukmergė, Utena

• Nuolatiniai iššūkiai ir profesinio tobulėjimo galimybės; • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams; • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finsprendimas" - Utena, Anykščiai, Zarasai

Mokymus Šaunų kolektyvą Puikią darbinę atmosferą Karjeros galimybes Atlygį priklausantį nuo rezultatų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Affidea Lietuva" - Utena

• Darbą tarptautinėje privačioje kompanijoje; • Puikias darbo sąlygas; • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; • Darbą draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finsprendimas" - Utena, Molėtai, Anykščiai

Mokymus Šaunų kolektyvą Puikią darbinę atmosferą Karjeros galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Utena

- darbą gamybinėje įmonėje; - motyvuojantį atlyginimą; - darbą vasaros sezono laikotarpiu (su galimybe pratęsti). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Utena

- laiku mokamą atlyginimą; - priedus už gerus darbo rezultatus; - socialines garantijas; - terminuotą darbo sutartį; - mokymus darbo vietoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4