Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Utenoje

UAB „Balticsofa“ - Anykščiai, Utena, Molėtai

- Laiku mokamą atlyginimą; - Visas socialines garantijas; - Darbą draugiškame koletyve; - Tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Anykščiai, Ukmergė, Utena

Perspektyvų ir įdomų darbą; Profesionalią komandą; Profesinio tobulėjimo galimybes; Patrauklias darbo sąlygas, ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą; Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones. Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DANBALT INTERNATIONAL“ - Utena

lanksčiai planuoti savo darbo laiką; profesionalius mokymus; galimybę tobulėti mados srityje; karjerą vienoje didžiausių avalynės įmonių Baltijos šalyse. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Amber Food“ - Utena

- sąžiningai paskaičiuotą ir konkurencingą darbo užmokęstį; - visas socialines garantijas; - dinamišką darbą draugiškame kolektyve ir vertingą darbo patirtį! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Telemarketing“ - Utena

• Vertingą patirtį bendravimo, pardavimų srityse; • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą; • Nuo pardavimų rezultatų priklausančius priedus; • Nuolatinius, į vadybininko pardavimo įgūžius bei asmeninį tobulėjimą orientuotus, mokymus; • Darbą nuo 8:30 iki 16:00, savaitgaliai ir švenčių dienos laisvos. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Registrų Centras, VĮ - Utena

• galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje; • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą; • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą; • darbo užmokestį nuo 930 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesči... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lidl Lietuva“ - Utena

- Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius - Teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui - Karjeros galimybes - Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius - Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Utena

Galimybę prisidėti prie įmonės, esančios rinkos lyderiu, strateginių sprendimų įgyvendinimo; Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes; Patrauklų atlygio, m... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UniCall - Utena, Anykščiai, Ignalina

- Modernų, gerai įrengtą biurą pačiame Utenos centre; - Visada laiku mokamą fiksuotą atlyginimą ir nuo pardavimų priklausančius papildomus priedus; - Socialines garantijas; - Išsamius projekto mokymus; - Draugišką kolektyvą ir supratingus vadovus. - Pastovų darbo laiką darbo dienomis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5