Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Utenoje

UAB "EURO IMPEX UTENA" - Utena

Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Utena

• Darbą slenkančiu darbo grafiku; • Galimybę prisidėti prie įmonės, esančios rinkos lyderiu, sprendimų įgyvendinimo; • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo gali... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Utena

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje; Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį; Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Sanitex" - Utena

•darbą didelėje, stabilioje įmonėje; •visas socialines garantijas, motyvuojantį atlygį; •visas reikalingas darbo priemones ir automobilį. Kita informacija: Reikalingas rezervinis pardavimo vadybininkas nuolatiniam darbui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Utena

• Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes. • Konkurencingą atlygio ir papildomų naudų paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "CRANBALT" - Utena

Apgyvendinimas Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Delta Management Solutions" - Utena

- Patrauklų atlyginimą ir motyvuojančius priedus. - Įmonės automobilį ir mobilųjį telefoną. - Galimybę tobulėti ir plėsti savo profesines žinias. - Įdomų darbą žinomoje tarptautinėje kompanijoje. Gyvenimo aprašymą (CV) ir kreipimosi laišką su pozicijos nuoroda (anglų arba lietuvių kalba) si... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Ekloga - Utena

- darbą didelėje, stabilioje, kokybę vertinančioje įmonėje; - karjeros perspektyvas; - tobulėjimą ir mokymus profesinėje srityje; - patrauklų darbo užmokestį, puikias darbo sąlygas; - galimybę dalyvauti tarptautiniuose mokymuose. Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1 2