Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Utenoje

UAB „Sanitex“ - Utena

• visas socialines garantijas; • laiku mokamą atlyginimą. Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TOI TOI Lietuva“ - Utena, Ignalina, Molėtai

Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą: šiltuoju laikotarpiu atskaičius mokesčius nuo 810 iki 1250 Eur/mėn., Pemijas. Papildomą sveikatos draudimą. Visas darbui reikalingas priemones (tame tarpe darbo rūbai ir jų skalbimas bei keitimas kartą per savaitę). Neturint CE kategorijos, įmonė pad... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Drogas“ - Utena

- Įdomų darbą energingame ir draugiškame kolektyve; - Galimybę pirmam (-ai) sužinoti naujausias grožio srities tendencijas; - Įdomius ir turiningus mokymus; - Galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką; - Realias karjeros perspektyvas. Papildoma informacija: - Informuosime tik atrinktus kan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Amber Food“ - Utena

- Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve; - Didelį arbatpinigių potencialą; - Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis; - Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas; - Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „UMARAS“ - Utena, Zarasai, Ignalina

- Darbo vieta Utenoje. - Darbuotojus apmokome bei suteikiame kvalifikacines kategorijas, nuo kurių priklauso darbo užmokesčio dydis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Utena

- Išsamius apmokymus; - Darbą pamainomis, slenkančiu grafiku; - Nemokamas maitinimas vieną kartą per pamainą; - Darbo drabužius ir visas apsaugines priemones; - Ilgalaikį ir perspektyvų darbą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Utena

Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus; Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes; Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Registrų Centras, VĮ - Utena

• galimybę jungtis prie specialistų komandos atsinaujinančioje strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje; • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą; • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves; • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

SBA koncerno įmonių grupė - Utena

- Įtraukimo į specialią „Karjeros starto“ programą; - Mentorystės, mokymų ir patyrusių kolegų pagalbos; - Pažangios verslo aplinkos ir įdomių iššūkių; - Karjeros galimybių SBA grupėje; - Laisvės iniciatyvai, kitokiam mąstymui bei drąsai kurti. Kontaktinis asmuo: Enrika Ibėnaitė +370 658 884... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5