Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Utenoje

BIOVELA GROUP - Vilnius, Utena

•Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes; •Patrauklų atlygio, motyvavimo ir papildomų naudų paketą; •Darbo vietos pasirikimą – Vilniaus r., Dūkštos, arba ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Utena

•Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Vilnius, Utena

•Galimybę prisidėti prie įmonės, esančios rinkos lyderiu, strateginių sprendimų įgyvendinimo. •Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes. •Patrauklų atlygi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Utena

•Galimybę prisidėti prie įmonės, esančios rinkos lyderiu, maisto saugos strateginių sprendimų formavimo ir įgyvendinimo; •Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo ga... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Simplika" - Utena

Patrauklų atlyginimą; Mokymus; Profesinio augimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Marijampolė, Mažeikiai, Utena

Motyvuojantį ir laiku išmokama atlyginimą; Nemokamą apgyvendinimą; Geras darbo sąlygas; Visas socialines garantijas; Draugišką kolektyvą; Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys, Telšiai, Utena

- Gerai apmokamą darbą motyvuotiems darbuotojams; - Visokeriopą pagalbą adaptuojantis naujoje darbo ir gyvenamojoje aplinkoje; - Darbą dienomis, jokių naktinių pamainų; - Galimybę išvykti drauge su draugais; - Nemokamą, bet kokybišką gyvenamąjį būstą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SOMI" - Utena

Patrauklią motyvacinę sistemą bei darbo užmokestį atsižvelgiant į darbo kompetenciją; Suteikiame visas reikalingas darbui priemones; Užtikriname visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Seifuva" - Utena

Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: 1 2 3