Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Širvintose

UAB „Finėjas“ - Širvintos, Trakai, Lentvaris

- darbą vienoje perspektyviausių ir sparčiai augančioje kompanijoje; - draugišką, ambicingą kolektyvą; - puikias darbo sąlygas (biuras Vievyje, iš Vilniaus vežiojame); - motyvuojančią skatinimo sistemą; - profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Dehidra“ - Širvintos, Ukmergė

- Galimybę dalyvauti naujo ir pažangaus verslo plėtroje; - Darbą naujame biure; - Ramią atmosferą ir nuoširdžią komandą; - Tobulėjimą profesiniuose seminaruose. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Dehidra“ - Širvintos, Molėtai, Vilnius

- Motyvuojantį atlyginimą; - Profesines tobulėjimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje; - Galimybę pritaikyti savo patirtį šiuolaikiniame ūkyje, auginant kokybiškus produktus; - Visas reikiamas darbo priemones, kuro sąnaudų kompensavimą; - Draugišką profesionalų komandą, kuri padės mokytis ir to... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Lentvaris, Trakai,Širvintos

- darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje; - draugišką, ambicingą kolektyvą; - geras darbo sąlygas naujame transporto ir logistikos centre Vievyje (iš/į Vilnių ir Kauną vežame); - profesinio tobulėjimo galimybes; - motyvuojančią skatinimo sistemą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DELTRA“ - Ukmergė, Jonava, Širvintos

Visas socialines garantijas; Galimybes tobulėti; Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus; Draugišką ir dinamišką kolektyvą; Realios galimybes uzsidirbti gera atlyginima; Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „INTRANS“ - Vilnius,Širvintos, Vievis

• geras darbo sąlygas • įdomų ir nenuobodų darbą • visas socilaines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą Informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GSV Group“ - Širvintos, Molėtai, Ukmergė

-Įdomų, nemotonišką darbą profesionaliame kolektyve; -Geras darbo sąlygas; -Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą; -Darbą su naujausia įrangą; -Nuolatinį tobulėjimą; Darbuotojus iš Vilniaus nuvežame ir parvežame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „IRIS“ - Vilnius,Šalčininkai, Širvintos

Siūlomas pastovus darbas draugiškame kolektyve. Atlyginimas fiksuotas, su galimybe kelti kvalifikaciją ir gauti priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3