Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Šiauliuose

UAB "LPP LITHUANIA" - Šiauliai

Dirbk tiek, kiek nori, Užsidirbk tiek, kiek reikia, Tau užteks laiko mokslams Ir dar liks laiko sau, Pirksi pigiau ir VISADA atrodysi madingai! Rask savo priežastis prisijungti prie mūsų komandos. https://www.youtube.com/watch?v=qZe7PHya254 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Autoremontininkas - šiandien

UAB "Minauta" - Šiauliai

- Nuolatinį darbą - Vieną iš geriausių šioje srityje ir laiku mokamą atlyginimą; - Darbą perspektyvioje, sparčiai augančioje kompanijoje; - Stažuotes bei mokymus Lietuvoje ir užsienyje - Visas socialines garantijas; - Jūsų patirtį bei gebėjimus atitinkantį atlyginimą. - Patogią, pagal darbo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Darbintera" - Šiauliai

Įvairius kursus; Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ADERLITA" - Šiauliai

• Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje; • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; • Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "DIDYSIS TYRULIS" - Radviliškis, Šiauliai

Nuolatiniam gyvenimui suteikiamas butas Tyruliuose su galimybe išsipirkti išsimokėtinai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Venipak įmonių grupė - Šiauliai

•Visas socialines garantijas •Įdomią patirtį ugdant greitą orientaciją •Tiek pradinius tiek periodinius mokymus •Darbą draugiškame kolektyve detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Šiauliai

- darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje; - nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių; - neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją; - karjeros galimybes „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje; - draugišką profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Viasat AS - Šiauliai

-Visada laiku mokamas fiksuotas atlyginimas ir atlyginimo priedai už pasiektus rezultatus; -Profesionalūs, nuolatiniai pardavimų mokymai; -Papildomi asmeninio tobulėjimo mokymai; -Karjeros perspektyvos; -Harmoningą pardavimo aplinką su profesionaliais vadovais bei ambicingu ir draugišku kolek... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Amber Food" - Šiauliai

- Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve; - Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis; - Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas; - Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Dextera" - Šiauliai

Darbą draugiškame kolektyve; Konkurencingą atlyginimą; Galimybę realizuoti save bei tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 Toliau »