Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Šakiuose

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ - Šakiai

• darbą stabilioje kompanijoje • galimybę nemokamai važinėti įmonės transportu į darbą ir iš darbo • darbą pamainomis, laisvus savaitgalius • priedus už sėkmingus darbo rezultatus • vaikų atlygintiną užimtumą vasaros atostogų metu • nuolaidas perkant „Senukų“ prekybos centruose • karjerą am... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Dotnuva Baltic“ - Vilkaviškis, Marijampolė, Šakiai

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą Galimybę tobulėti ir kelti kompetenciją Darbui reikalingas priemones - telefoną, planšetinį kompiuterį, automobilį su įranga Karjeros galimybes Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų Renginius darbuotojams detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Šakiai

- patrauklų atlygio bei papildomų naudų paketą (darbo sutartis, papildomos atostogos, sveikatos draudimas); - draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus; - karjeros augimo galimybes. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

EOLTAS grupė - Jurbarkas,Šakiai

Darbą profesionaliame kolektyve; Jūsų patirtį bei gebėjimus atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Idavang“ - Šakiai, Marijampolė, Kazlų Rūda

Geras darbo sąlygas; Visas socialines garantijas; Nemokamą maitinimą; Apgyvendinimą komandiruočių metu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Nordex Energy GmbH Lietuvos filialas - Jurbarkas,Šakiai, Tauragė

Bendrovė siūlo Jums neterminuotą darbo sutartį, konkurencingą atlyginimą, apmokėjimą už dirbtus viršvalandžius, taip pat kompensuos kelionių išlaidas pagal vietoje galiojančias taisykles. Laukiame Jūsų prašymo priimti į darbą ir gyvenimo aprašymo anglų kalba. „Nordex“ vadovaujasi lygių darbo ga... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Šakiai

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Aistė Tel. nr.: 8... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Šakiai

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Jurgita Tel. nr.:... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1