Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Šakiuose

UAB „Modus Group Services“ - Šakiai, Kazlų Rūda

Turi žinių ar tiesiog gerą supratimą mechanikos/elektros/hidraulikos arba kt. techninių; Turi darbo patirties pramoninėse gamybinėse įmonėse, inžinerinę techniką prižiūrinčiose ar kuriančiose įmonėse (privalumas); Noro mokytis, pasižymi sąžiningumu, pareigingumu ir atsakingumu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Idavang“ - Šakiai, Marijampolė, Kazlų Rūda

Geras darbo sąlygas; Visas socialines garantijas; Nemokamą maitinimą; Apgyvendinimą komandiruočių metu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hestia Baltic“ - Jurbarkas, Tauragė, Šakiai

• galimybę pasirinkti tinkamą darbo vietą ir darbo pradžios datą • galimybę užsidirbti per trumpą laiko tarpą Detalesnė informacija tel. nr. 86 3800810 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TELE2“ - Šakiai

KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas ve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Šakiai

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Norėdami kandidatuoti spauskite nuoro... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Šakiai

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Aistė Tel. nr.: 8... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1