Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Marijampolėje

UAB „Mantinga“ - Marijampolė

Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; Visas socialines garantijas; Galimybę siekti karjeros. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

KIKA GROUP, UAB - Marijampolė

- Atsakingą darbą šiuolaikinėje, nuolat augančioje kompanijoje; - Galimybes tobulėti ir realizuoti savo sugebėjimus; - Darbą profesionalų komandoje; - Patrauklias darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos ir Vokietijos UAB „Stevila“ - Marijampolė

● Darbą su profesionaliais Vakarų Europos klientais ir visus būtinus darbo įrankius ● Ambicingą, bendradarbiaujančią ir palaikančią darbo kultūrą ● Atlyginimą nuo 2200 EUR/mėn. bruto ir priedus ● Tarnybinį automobilį detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Idavang“ - Šakiai, Marijampolė, Kazlų Rūda

Geras darbo sąlygas; Visas socialines garantijas; Nemokamą maitinimą; Apgyvendinimą komandiruočių metu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „FurnMaster“ - Marijampolė, Kazlų Rūda, Vilkaviškis

Atsakingą, dinamišką ir iššūkių kupiną darbą tarptautinėje kompanijoje. Visas darbui reikalingas priemones. Mokymus ir kitas mielas smulkmenas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Marijampolė

- Puikias darbo sąlygas; - Kuro išlaidų kompensavimą; - Draugišką kolektyvą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Marijampolė, Kazlų Rūda

- Darbą patrauklioje medienos perdirbimo įmonėje; - Kuro išlaidų kompensavimą; - Draugišką kolektyvą. ​ ​Informuosime tik atrinktus kandidatus. ​Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ECOSERVICE grupė - Marijampolė

Nuo 600 iki 1000 Eur atskaičius mokesčius atlyginimą, kuris priklauso nuo atliktų darbų skaičiaus ir kokybės. Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu. Visas socialines garantijas. Darbuotojus aprūpiname darbo apranga. UAB "Marijampolės švara" privatumo pranešimas: https:... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICECO įmonių grupė - Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda

- Dinamišką darbą sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje; - Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes. - Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve; - Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą. Kita informacija: Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7