Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Marijampolėje

UAB "Mantinga" - Marijampolė

- įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve; - profesinio tobulėjimo galimybes; - atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus; - visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EASTCON AG LT" - Alytus, Druskininkai, Marijampolė

Įmonės prezentacijų vedimo mokymus Suplanuotus reklaminius renginius Profesinį bei asmeninį tobulėjimą ir karjeros galimybes Patrauklią motyvacinę sistemą Galimybę planuoti savo laiką Jeigu nauji iššūkiai Jums yra motyvacija judėti į priekį, laukiame Jūsų! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ICECO" - Marijampolė

Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Mantinga" - Marijampolė

- Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve; - Profesinio tobulėjimo galimybes; - Atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus. Kita informacija: Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Baltic Logistic Solutions" - Marijampolė

Darbą patyrusiame ir draugiškame kolektyve; Galimybę kilti karjeros laiptais; Priedus priklausančius nuo rezultato; Naujus darbuotojus apmokome; Dalinį kuro kompensavimą kelionei į ir iš darbo https://youtu.be/tBKKqiW-cJU Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis

- atliksi įvairius darbus prie gamybinių įrengimų; - krausi produkciją rankomis; - atliksi pagalbinius darbus gamyboje prie linijos; - suteiksi pagalbą operatoriui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Juodeliai" - Kazlų Rūda, Marijampolė

Darbą draugiškame kolektyve Laiku mokamą darbo užmokestį Visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Marijampolė

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Daiva Telefonas: ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Nermeka" - Marijampolė

Visada laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas; Geras darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8 9