Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Marijampolėje

UAB „CIE LT FORGE“ - Marijampolė

Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje. Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes bei savirealizaciją. Kelionės kompensaciją atvykstantiems iš kitų miestų. Kita informacija Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RETOimportas“ - Alytus, Marijampolė, Prienai

Visas socialines garantijas; Dinamišką ir norintį tobulėti kolektyvą; Motyvuotą atlyginimą; Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes; Visas darbo priemones ir automobilį detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „NNL termo“ - Alytus, Birštonas, Marijampolė

• Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; • Draugišką kolektyvą; • Aprūpinimą šiltais darbo drabužiais ir avalyne; • Mokymus darbo vietoje; • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius. • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo DARBAS KAUNO R., NEMOKAMAI VEŽAME Į DARBĄ IR PO DARBO ĮMONĖS TRANSPORTU. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Kosmelita“ - Marijampolė

• galimybę užsiimti įdomia, dinamiška veikla • galimybę mokytis, tobulėti pardavimų ir grožio puoselėjimo srityje • galimybę būti pastebėtam (-ai), pripažintam (-ai), įvertintam (-ai) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Linksmi puodai“ - Marijampolė

Draugišką aplinką Darbą su įdomiais receptais ir technika Atlyginimą pagal įdedamas pastangas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Injekcija menui“ - Marijampolė

Siūlome įdomú bei kūrybinga darbá. Galimybę įsitraukti į kūrybinius procesus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „CIE LT FORGE“ - Marijampolė

Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje. Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes bei savirealizaciją. Kelionės kompensaciją atvykstantiems iš kitų miestų. Kita informacija: Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „CIE LT FORGE“ - Marijampolė

-Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje; -Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes bei savirealizaciją; -Kelionės kompensaciją atvykstantiems iš kitų miestų. Kita informacija: Konfidencialumą garantuojame; Informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo sistemos“ - Marijampolė

Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų; Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; Karjeros galimybes; Draugišką kolegų komandą. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Jūsų CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra į... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Juodeliai“ - Marijampolė, Alytus, Prienai

Stabilų darbą, kuriame realizuosite savo turimas kompetencijas. Galimybę nuolat tobulėti, mokymus bei ilgalaikę perspektyvą. Visas reikalingas darbui priemones. Konkurencingą bei motyvuojantį atlyginimą. Patrauklią darbo aplinką ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8