Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Marijampolėje

UAB "DOVISTA" - Marijampolė

• Darbą moderniomis CNC staklėmis naujai pastatytoje gamykloje; • Mokymus DOVISTA gamykloje Lenkijoje ir nuolatinę konsultaciją įvadinio laikotarpio metu; • Galimybę tobulėti ir augti kartu su plečiama gamyba; • Kryptingus, bendradarbiaujančius ir pozityvius vadovus; • Skandinavišką darbo ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Marijampolė

Įdomų darbą vienoje didžiausioje tarptautinio kapitalo draudimo bendrovėje; Profesinio tobulėjimo galimybes; Geras darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį; Draugišką kolektyvą ir daug papildomų bonusų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "DOVISTA" - Marijampolė

- darbą modernia gamybine įranga naujai pastatytoje gamykloje; - kryptingus, bendradarbiaujančius ir pozityvius vadovus; - mokymus Lenkijojos DOVISTA gamykloje arba Lietuvoje (priklausomai nuo pozicijos); - skandinavišką kultūrą; - rinkos atlyginimą ir socialines garantijas. Susisieksime t... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "CIE LT FORGE" - Marijampolė

Pilną apmokymą; Galimybę prisidėti prie tarptautinių projektų įgyvendinimo; Kvalifikaciją ir įgūdžius atitinkantį darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finlaina LT" - Marijampolė

Puikų iššūkį dirbti tarptautinėje kompanijoje; Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį; Reikiamas darbo priemones; Komandiruotes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB EUROVAISTINĖ - Marijampolė

- Nuolatinius mokymus apie produktus ir sveikatingumą; - asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; - stabilų darbo užmokestį ir papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" - Kazlų Rūda, Marijampolė

- Darbą stabiliai veikiančioje įmonėje; - Visas darbui reikalingas priemones; - Visas socialines garantijas; - Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Tomekla" - Vilkaviškis, Marijampolė, Šakiai

Darbą su EURO 5 ir EURO 6 tvarkingais vilkikais; Kvalifikuotus, darbą bei darbuotojus suprantančius vadybininkus; 70 eurų už visas kalendorines dienas; Laiku mokamą atlyginimą; Darbuotojo draudimą; Draugišką kolektyvą; Daugiau informacijos +370 624 70524. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "NNL termo" - Marijampolė, Kazlų Rūda, Prienai

- SKAIDRŲ, GERĄ ATLYGINIMĄ į banko kortelę, priklausantį nuo darbo rezultatų; - Realias karjeros galimybes; - Motyvacinį paketą (loteriją, nemokamą kava, arbatą, vaisių dieną ir kt.) - Draugišką kolektyvą; - Visas darbui reikalingas nemokamas priemones, aprangą ir avalynę. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Marijampolė

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6