Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Trakuose

KG Group įmonių grupės Paukštininkystės verslas - Vilnius, Elektrėnai, Trakai

o Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes. SVARBU. DARBO VIETA - RUDAMINOJE, VILNIAUS R., AB "Vilniaus paukštynas". Reikalingas asmeninis transportas savarankiškai atvykti į darbo vietą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bullcargo“ - Vilnius, Trakai, Vievis

- Darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve; - Skaidrų ir visuomet laiku mokamą atlyginimą - Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; - Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Gyvūnų klinika“ - Vilnius, Trakai, Lentvaris

Darbą neseniai atsidariusioje klinikoje - formuosite savo asmeninių klientų ratą Galimybes tobulėti - pagal susitarimą leidžiame darbuotojus į mokymus, seminarus, sudarome galimybes įsigyti specifinės įrangos ir mokytis ja dirbti Patrauklų darbo laiką Jauni, veržlūs, motyvuoti ir linksmi koleg... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Vilnius, Lentvaris, Trakai

Naujai prisijungusį darbuotoją apmokome ir skiriame mentorių iki geba dirbti savarankiškai; Suteikiame galimybę įgyti daug naujų žinių, tobulėti; Kuriame skandinaviškos kultūros darbo aplinką; Dedame pastangas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi komfortiškai. Kandidatuodami į poziciją, pat... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Versina“ - Vilnius, Lentvaris, Trakai

Atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje; Profesinio tobulėjimo perspektyvas; Konkurencingą atlyginimą; Pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų ir vadovų Visas darbui reikalingas priemones, medžiagas, darbinę aprangą, įrankius ir kitokią įrangą; Atvykusiems iš kitų miestų suteik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Grainmore“ - Trakai, Vilnius, Lentvaris

• tarptautinius standartus atitinkančią darbo aplinką; • pažangią ir profesionalią komandą, bei galimybę tobulėti; • konkurencingą atlygį; • darbo vieta Trakų r., kuras kompensuojamas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Grainmore“ - Trakai, Vilnius, Lentvaris

• Tarptautinius standartus atitinkančią darbo aplinką • Pažangią ir profesionalią komandą, bei galimybę augti • Darbą dieninėmis pamainomis (2 pamainos 6:00 – 14:00 val., 14:00 – 22:00 val.) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Grainmore“ - Vilnius, Trakai, Lentvaris

• Darbą modernioje ir inovatyvioje įmonėje; • Geras darbo sąlygas; • Darbo vieta Trakų r. (galimybė kompensuoti kuro sąnaudas). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ignitis grupė“ - Trakai

- Patirsi, kokia energetika yra šiandien – moderni, inovatyvi ir dinamiška; - Turėsi visą laisvę imtis pokyčių ir prisidėti kuriant energetiškai sumanų pasaulį; - Išbandysi moderniausias technologijas, pamatysi, kaip gimsta inovacijos; - Dalyvausi ugdymo programose ir mokysiesi iš geriausių; - Tu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4