Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Trakuose

Amber staff - Vilnius, Trakai, Lentvaris

Mes jums siūlome: - Galimybę dirbti su pačiomis naujausiomis tehnologijomis ir gamybos įrenginiais; - Darbą augančioje įmonėje, kur Jums bus pasiūlytos realios karjeros galimybės; - Dinamišką ir pilną iššūkių darbą; - Dėmesį ir pagarbą kiekvienam darbuotojui; - Asmenišką požiūrį, įsiklausymą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lidl Lietuva“ - Vilnius, Lentvaris, Trakai

• Atlyginimą nuo 856 €  iki 1021 € (prieš mokesčius) ir premijas • Transportą į/iš darbo • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius • Iki 6 savaičių trunkančius teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui • Karjeros galimybes • Visas reikiam... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Vilnius, Lentvaris, Trakai

Galimybę panaudoti savo sukauptą patirtį bei įgauti naujų žinių; Laisvę susidėlioti savo darbotvarkę; Galimybę valdyti didžiąją dalį pajamų; Atvirumą idėjoms ir iniciatyvai, galimybę dirbti savarankiškai; Darbo įrankius, visokeriopą pagalbą, partnerystę; Puikią atmosferą nedideliame, draugiš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Vilnius, Trakai, Lentvaris

Laiku mokamą atlyginimą ir geras darbo sąlygas; Galimybę likti nuolatiniam darbui; Draugišką bei paslaugų kolektyvą; Darbo patirtį modernioje spaustuvėje; Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones. Turime ir kitokio pobūdžio darbų – laukiame Jūsų CV. Kandidatuodami į p... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Vilnius, Lentvaris, Trakai

Atsakingą, nuolatinį darbą; Patrauklų valandinį atlygį (5,5 €/h); Draugišką bei kūrybišką kolektyvą; Dieninį darbo grafiką; Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones. Turime ir kitokio pobūdžio darbų – laukiame Jūsų CV. Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nuro... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Lentvaris,Širvintos, Trakai

- darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje; - geras darbo sąlygas moderniame transporto ir logistikos centre Vievyje (nemokamai vežiojame iš Vilniaus ir Kauno); - apmokymą bei profesinio tobulėjimo galimybes ( 30 % transporto skyriaus darbuotojų ki... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Širvintos, Trakai, Lentvaris

- darbą vienoje perspektyviausių ir sparčiai augančioje kompanijoje; - draugišką, ambicingą kolektyvą; - puikias darbo sąlygas (biuras Vievyje, iš Vilniaus vežiojame); - motyvuojančią skatinimo sistemą; - profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Vilnius, Lentvaris, Trakai

Dirbama 7 h/dieną. Pirma savaitė - 6:00 – 14:00; Antra savaitė - 14:00 – 22:00; Trečia savaitė - 22:00 – 6:00. Nuo šiol siūlome galimybę keletą dienų išmėginti savo jėgas darbo vietoje. Kiekviena darbo valanda apmokama! Labai kviečiame Jus atvykti į JUGUM darbo mugę. Mugė vyks 2020 01 23... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Vilnius, Lentvaris, Trakai

Naujai prisijungusį darbuotoją apmokome ir skiriame mentorių iki geba dirbti savarankiškai; Suteikiame galimybę įgyti daug naujų žinių, tobulėti; Kuriame skandinaviškos kultūros darbo aplinką; Dedame pastangas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi komfortiškai. Labai kviečiame Jus atvykti į ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6