Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Molėtuose

UAB „Jugum“ - Molėtai, Ukmergė, Švenčionys

Nemokamą pirmą kelionę į Vokietiją – įmonė kompensuoja; Darbinimas su vokiška sutartimi ir visomis socialinėmis garantijomis; Patrauklų, laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (1400 - 1800 € „į rankas“); Visiškai NEMOKAMĄ apgyvendinimą kokybiškame būste su visais patogumais: ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BIOVELA GROUP - Utena, Molėtai, Ignalina

* Galimybę prisijungti ir kartu augti su viena didžiausių mėsos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse. * Patrauklų atlygio, motyvavimo ir papildomų naudų paketą. * Darbą pasirinktinai viename iš Lietuvos regionų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TELE2“ - Molėtai

KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas ve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TOI TOI Lietuva“ - Utena, Ignalina, Molėtai

Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą: šiltuoju laikotarpiu atskaičius mokesčius nuo 810 iki 1250 Eur/mėn., Pemijas. Papildomą sveikatos draudimą. Visas darbui reikalingas priemones (tame tarpe darbo rūbai ir jų skalbimas bei keitimas kartą per savaitę). Neturint CE kategorijos, įmonė pad... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Molėtai

- patrauklų atlygio bei papildomų naudų paketą (darbo sutartis, papildomos atostogos, sveikatos draudimas); - draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus; - karjeros augimo galimybes. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EASTCON AG LT“ - Širvintos, Elektrėnai, Molėtai

Gerai apmokamą ir gerai organizuotą darbą; Laiku mokamą atlygį už pasiektus rezultatus; Mokymus bei kursus žinių ir įgūdžių tobulinimui; Galimybę dirbti iš namų. Darbą pilnu etatu. Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „OLYMPIC CASINO GROUP BALTIJA“ - Molėtai

- draugiškus, šiuolaikiškus, organizuotus bei komandinius kolegas; - visada laiku mokamą atlygį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų; - darbo atlygį mokymų metu; - kompensuojamas kelionės išlaidas; - galimybę dalyvauti darbuotojams organizuojamuose tarptautiniuose čempionatuose (Deal... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VšĮ „Pagulbis“ - Molėtai, Ukmergė, Anykščiai

laisvą darbo grafiką, - laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų, - draugišką kolektyvą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Ukmergė, Molėtai, Anykščiai

Įdarbinimą su vokiška sutartimi bei visomis socialinėmis garantijomis; Patrauklų atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (1300€ - 2000€ „į rankas“ ir daugiau); Visiškai NEMOKAMĄ ir kokybišką būstą su visais patogumais (internetas, dušas ir kt.); Tau tereikės susimokėti komunalinius mokesči... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ermitažas“ - Utena, Molėtai, Zarasai

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Papildomas naudas įmonės darbuotojams. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2