Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Užsienyje

ADMD BYGG AB - Užsienis

Socialinės garantijos; Įmonės automobilis; Darbo drabužiai; Darbo įrankiai; Apgyvendinimas; Atlyginimas nuo 110 iki 130 SEK/val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Norwegian Service Team Baltija“ - Užsienis

- Tiesioginį terminuotą kontraktą su Islandijos įmone; - Nemokamą apgyvendinimą; - Visas socialines garantijas; - Darbo užmokestį 3000 Eur (atskaičiavus mokesčius). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Nermeka“ - Užsienis

Nemokamą įdarbinimą; Nemokamą komfortišką apgyvendinimą; Ilgalaikį ir pastovų darbą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Marino projektai“ - Užsienis

Siūlome: -tarptautinę darbo aplinką; -profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; -darbą su naujausia programine ir technine įranga; -motyvuojantį ir laiku mokamą sutartą atlyginimą; -visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje; -pastovų darbą; -komandiruočių grafiką: 2mėn. dirbame/... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- kelionės kompensaciją Lietuva-Olandija; - nemokamą įdarbinimą; - motyvuojantį atlyginimą; - nemokamą gyvenamąją vietą; - visas socialines garantijas. Nori vykti su draugu ar turi šiam darbui tinkamą draugą? Rekomenduok ir užsidirbk papildomai! http://projektai.headex.eu/rekomendacijos/ ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- kokybiškas darbo sąlygas; - nemokamą apgyvendinimą; - ilgalaikį darbą; - lankstų atostogų grafiką; - greitą išvykimą. Turi draugą, kuris ieško darbo? Rekomenduok ir užsidirbk papildomai! http://projektai.headex.eu/rekomendacijos/ Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad J... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- motyvuojantį atlyginimą; - nuolatinį darbą; - nemokamą ir kokybišką apgyvendinimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atranko... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Contracting Group“ - Užsienis

- Darbą komandiruočių principu; - Perspektyvą ilgalaikiam darbui; - Apgyvendinimą; - Apmokėtas kelionės išlaidas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Norvetuva“ - Užsienis

Visas socialines garantijas, konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, apmokame keliones į/iš Norvegiją, apgyvendiname ir apmokame nuomos mokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 33 Toliau »