Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Užsienyje

UAB "Nermeka" - Užsienis

• Atsakingą ir įdomų darbą su didžiausiais verslo klientais Vokietijoje; • Gerą atlygį už darbą su motyvuojančia premijų sistema; • Vokišką darbo sutartį su vokiškomis socialinėmis garantijomis; • Visas darbui būtinas sąlygas bei priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puderbach Holzhandel GmbH & Co. KG - Užsienis

Pagalbą įsikuriant (buto nuoma, dokumentų tvarkymas ir t.t.); Per metus suteikiamos 24 dienos apmokamų atostogų; Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje įmonėje; Profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Versina" - Užsienis

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Visas darbui reikalingas medžiagas, įrankius bei darbo rūbus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- ilgalaikį darbą; - nemokamas ir kokybiškas apgyvendinimo sąlygas; - darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; - motyvuojantį atlyginimą, didėjantį priklausomai nuo darbo rezultatų; - galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse; - visas socialines garantijas. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "MARO SERVICE EUROPE" - Užsienis

Laiku mokamą darbo užmokestį ~ 8,50 Eur/val. - 12 Eur/val (atskaičius mokesčius); Įmonės administracijos pagalbą; Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Užsienis

We are searching new crew for job in manufacturing and construction in the Netherlands. Work in production or construction, welding and mounting of reinforcement and constructions according to drawings. Job place: Netherlands detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Slaugos personalas - šiandien

Bluebird Care - Užsienis

- Nuolatinį legalų darbą. - Kas dvi savaites laiku mokamą atlyginimą. - Galimybę naudotis kompanijos transportu darbo metu. - Pagalbą pildantis dokumentus dėl draudimo (PPS Number) ir banko sąskaitos atsidarymo. - Visapusišką pagalbą iš įmonės personalo darbo metu. - Galimybę tobulėti ir da... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Pastolių montuotojas - šiandien

UAB ''Metal Construction International'' - Užsienis

Pastovus darbas. Suteikiame gyvenamąją vietą, darbini automobilį, darbo rūbus. Socialinės garantijos Atlyginimas 13eur/val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Užsienis

- armavimas, armatūros rišimas, formų surinkimas. Darbo vieta: Olandija. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RNDV Group" - Užsienis

- apmokėti visas komandiruočių išlaidas (lėktuvo bilietų, būsto, transporto iš/ į darbą); - apgyvendinti bute su visais patogumais ir internetu; - suteikti visas darbui reikalingas priemones; - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją, sertifikatus ir tobulėti kaip specialistui. Daugiau informa... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 31 Toliau »