Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jurbarke

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

Galimybę dirbti su kompetentinga vadovų komanda; Galimybę vadovauti profesionaliai IT skyriaus komandai; Galimybę dirbti su šiuolaikinėmis IT sistemomis, priimti sprendimus; Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamiš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Pepco Lithuania“ - Jurbarkas

- Stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą; - Privalumus apsiperkant PEPCO parduotuvėje; - Lankstų darbo grafiką; - Įvadinius mokymus; - Nuotaikingą darbo atmosferą; - Profesinį ir asmeninį tobulėjimą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Jurbarkas

* Įdomų ir prasmingą darbą vienoje didžiausių tarptautinių draudimo bendrovių Baltijos šalyse; * Profesinį ir asmeninį tobulėjimą mokymų bei konferencijų metu; * Karjeros galimybes Lietuvoje ir VIG grupėje; * Konkurencingą ir sąžiningą darbo užmokestį; * Draugišką ir profesionalią komandą; *... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „VILKYŠKIŲ PIENINĖ“ - Tauragė, Jurbarkas, Šilalė

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1