Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "MAXIMA LT" - Kaunas

- atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje - profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes - kompetenciją atitinkantį stabilų darbo užmokestį - privalumus apsiperkant parduotuvėse M... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Kaunas

• Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; • Konkurencingą atlyginimą; • Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Kaunas

Mes siūlome įdomų ir atsakingą darbą, profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Personalo valdymo sistemos" - Šiauliai

Galimybę prisijungti prie įmonėje vykdomų pokyčių ir procesų tobulinimo; Iššūkių ir energijos kupiną darbą, už kurį bus teisingai atsilyginta. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmen... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda, Kretinga

- Prisijungti prie sėkmingai veikiančios, stabilios ir patikimos įmonės; - Bendradarbiaujantį požiūrį ir pasitikėjimą; - Profesionalią ir draugišką aplinką; - Sąlygas pritaikyti ir įgyti vertingos profesinės ir vadovavimo patirties, tobulėti ir tobulinti procesus, darbo organizavimo principus ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "Balticsofa" - Anykščiai

- Dinamišką ir ilgalaikį darbą patikimoje ir nuolat augančioje užsienio kapitalo įmonėje; - Galimybes mokytis, tobulėti ir realizuoti save; - Stabilų darbo užmokestį, priklausantį nuo jūsų kvalifikacijos ir organizacinių sugebėjimu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Vilnius

Aukštos asmeninės atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą; Galimybę prisidėti prie įmonės augimo, produkto kūrimo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

GARANT GROUP - Klaipėda

• Atsakingą ir dinamišką darbą kartu su viena didžiausių techninių narų komandų Baltijos šalyse; • galimybę realizuoti unikalius, didelės apimties (kompleksinius) projektus sėkmingai augančioje kompanijoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ARVI partnerystė - Marijampolė

Konkurencingą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį bei papildomų naudų paketą; Atsakingą poziciją šiuolaikinėje, modernioje įmonėje. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2