Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Barmenas-padavėjas - šiandien

UAB „RIEKĖ“ - Vilnius

* Maitinimą darbo metu *Galimybė augti ir tobulėti. *Pozityvią, draugišką ir kūrybingą komandą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Padavėjas - Barmenas - šiandien

UAB „Karališka puota“ - Vilnius

Derinamą darbo grafiką; Galimybę plėsti žinias ir įgūdžius maitinimo ir klientų aptarnavimo srityje; Pozityvią darbo atmosferą; Darbą modernioje ir gyvybingoje Vilniaus vietoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ČILI įmonių grupė - Vilnius

Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje; Galimybę tobulėti bei siekti karjeros; Laiku mokamą, stabilų atlyginimą; Visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Čia Market“ - Vilnius

- Darbą patikimoje kompanijoje; - Visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Amber Food“ - Radviliškis

- Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve; - Didelį arbatpinigių potencialą; - Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis; - Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas; - Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ALI šokoladinė“ - Vilnius

• Pradėti dirbti iš karto; • Derinti tvarkaraštį; • Apmokymus ir visapusišką pagalbą įsiliejant į darbus; • Draugiškų ir profesionalių kolegų kolektyvą; • Priedus prie atlyginimo už kokybiškai atliktą darbą; • Perspektyvą kilti pareigose. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Amber Food“ - Panevėžys

- užtikrintą klientų srautą ir gausius arbatpinigius; - sąžiningai apskaičiuotą darbo užmokestį už atliktą darbą ir profesionalius mokymus; - lankstų darbo garfiką ir puikią atmosferą dirbant mūsų kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Delano“ - Kaunas

- galimybę mokytis, tobulėti bei siekti rezultato; - laiku mokamą atlyginimą; - visas socialines garantijas; - geras darbo sąlygas; - įmonės bei įmonės partnerių taikomas nuolaidas; - darbą draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8 9