Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Restoranų grupė FORTAS“ - Vilnius

Patrauklią skatinimo sistemą; Jauną ir veržlų kolektyvą; Darbą stabiliame ir augančiame restoranų tinkle. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hotel Neris“ - Kaunas

Geras darbo sąlygas. Stabilų atlyginimą. Darbo grafiką: pilnas etatas, slenkančiu grafiku, 6:00 - 15:00 val. Ankstyvą atvažiavimą kompensuoja įmonė. Jauną ir entuziastingą kolektyvą. Galimybę tobulėti bei mokytis. Karjeros galimybes viename didžiausių Kauno viešbučių. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Sakra“ - Vilnius

Kol kas maža, bet labai smagi ir Itališka Bonocosì šeima. Lengvai pakvaišusi, laiminga galėdama dirbti mėgstamą darbą, mylinti skanų maistą ir šiltą žmonių bendravimą. Mes garantuojame: - Laiku mokamą atlyginimą; - Draugišką komandinį darbą; - Galimybė kilti karjeros laiptais. Jei manai, ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vilko apetitas“ - Vilnius

-Vienus geriausių arbatpinigių Vilniuje. -Darbą pačioje Vilniaus širdyje, Rotušės aikštėje, kur visuomet vyksta šurmulys ir liūdna nebūna. Kolektyvas gana didelis, todėl ne tik dirbsite ir užsidirbsite, bet ir susirasite daug naujų puikių draugų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VIEŠBUTIS „LIETUVA“, UAB Radisson Blu Hotel Lietuva - Vilnius

• Darbą viename iš geriausių Vilniaus barų; • laiku mokamą atlyginimą; • visas socialisnes garantijas; • reguliarius sveikatos patikrinimus; • nemokamą maitinimą; • uniformos priežiūrą įmonės sąskaita; • reguliarius mokymus; • darbas pilnu etatu, 5 dienas per savaitę, slenkančiu grafiku, d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VIEŠBUTIS „LIETUVA“, UAB Radisson Blu Hotel Lietuva - Vilnius

Darbą jauniems, entuziastingiems ir motyvuotiems žmonėms, turintiems pozityvų požiūrį į gyvenimą. Kviečiame prisijungti prie jauno ir draugiško kolektyvo lyderiaujančioje kompanijoje. Kita informacija: Suteikiame nemokamą maitinimą bei uniformos priežiūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Miesto puota LT“ - Kaunas

- Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve; - Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis; - Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas; - Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GUSTO NAMAI“ - Vilnius

Socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Draugišką kolektyvą; Galimybę kilti karjeros laiptais; Galimybę papildomai užsidirbti; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Klaipėda

* darbo grafiką, pagal jūsų ir mūsų poreikius; * draugišką kolektyvą; * motyvuojantį atlyginimą; * nemokamą maitinimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8 9