Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


APB „APRANGA“ - Vilnius

• Dinamišką darbą puikioje komandoje • Karjeros galimybes ir asmeninį tobulėjimą • Lankstų darbo grafiką Pateikdami savo gyvenimo aprašymą (CV) ir kitus asmens duomenis, Jūs sutinkate, kad APB "APRANGA" juos tvarkytų atrankos į darbo vietą vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslu. Jeigu teik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Darbintera“ - Šiauliai

- darbą stabilioje ir socialiai atsakingoje kompanijoje; - laiku mokamą konkurencingą atlyginimą bei priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus ir darbo viršvalandžius; - lankstų darbo grafiką, sudaromą ketvirčiais; - darbo rūbus ir priemones užimamoms pareigoms atlikti; - gerovės paketą: sist... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „LPP LITHUANIA“ - Kaunas

Dirbk tiek, kiek nori, Užsidirbk tiek, kiek reikia, Tau užteks laiko mokslams Ir dar liks laiko sau, Pirksi pigiau ir VISADA atrodysi madingai! Rask savo priežastis prisijungti prie mūsų komandos. https://www.youtube.com/watch?v=Yj8MpTWYYjM detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vasarė“ - Klaipėda

-Laiku ir oficialiai mokamą atlyginimą -Tobulėjimo galimybes -Atlygį susietą su darbo rezultatais detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB BALTO print - Vilnius

• Galimybę dirbti moderniame knygyne ir naudotis didžiuliais knygų lobynais. • Darbą jaunatviškame, veržliame ir jaunatviškame kolektyve. • Galimybę tobulėti ir įgyti patirties knygų prekybos srityse. • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą. Kita informacija: CV ir motyvacin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Gudragalvis“ - Vilnius

Darbą ne tik su salėje esančiu, bet ir su plačiu pagrindiniams klientams - švietimo, sveikatinimo įstaigoms siūlomu asortimentu. Taip iniciatyviems žmonėms suteikiama galimybė ženkliai įtakoti savo DU per procentinės DU dedamosios dalį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „XPRO GRUPĖ“ - Kaunas

- draugišką, šiltą ir stabilią darbo aplinką; - laiku išmokamą solidų atlyginimą, - galimybę tobulėti, - karjeros galimybę. Prie bazino atlyginimo, priklausomai nuo INDIVIDUALIŲ rezultatų, taikoma individuali premijavimo sistema. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „VITRINA“ - Vilnius

Atlyginimą priskaitytą pagrindinį ir motyvacinius priedus priklausančius nuo rezultatų 750 – 950 Eur per mėnesį Geras darbo sąlygas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hydroscand“ - Kaunas

įdomų darbą tarptautinėje įmonėje Elektrėnų g. Kaune profesinio tobulėjimo galimybes patrauklų atlyginimą bei priedus visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Destra“ - Kaunas, Prienai

Stabilų ir konkurencingą atlyginimą; Jaunatviškus kolegas; Nuolatines tobulėjimo galimybes; Dinamišką ir įdomų darbą; Atvykimo į darbą kompensavimą. Susisieksime su atrinktais kandidatais. Į papildomus klausimus atsakysime telefonu: +37067144213 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8