Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


APB "APRANGA" - Vilnius

• Vertingą darbinę patirtį • Draugišką kolektyvą • Slenkantį darbo grafiką (0,875 etato) • Mokymus Jūsų profesionalumui tobulinti • Realias karjeros galimybes geriausiems! Siųsdami savo gyvenimo aprašymą sutinkate, kad tvarkysime Jūsų asmens duomenis šios atrankos į darbuotojus vykdymo tik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "VAGOS prekyba" - Vilnius

Galimybę įgyti praktinių žinių ir kompetencijų pardavimų bei klientų aptarnavimo procese; Draugišką komandą; Galimybę pirmam susipažinti su naujai išleistomis knygomis; Laiku mokamą darbo užmokestį; Realias karjeros galimybes. DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "KILMINĖ" - Vilnius

Mes siūlome: -Galimybę dirbti arčiau namų; -Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje; -Laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį; -Karjeros galimybes. -Nuolaidas "Express Market" ir "Taupyk" prekybos centruose; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

APB "APRANGA" - Vilnius

• Vertingą darbinę patirtį • Mokymus Jūsų profesionalumui tobulinti • Karjeros galimybes geriausiems • Draugišką kolektyvą • Darbą slenkančiu grafiku (0,5 etato) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Keka" - Vilnius

Laiku mokamą atlyginimą,. Visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "KLAIPĖDOS LYTAGRA" - Klaipėda

Yra galimybė tobulėti. Visos socialinės garantijos. geras darbo grafikas. Draugiškas kolektyvas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lemona" - Vilnius

o įdomų darbą, stabiliai veikiančioje ir savo srityje lyderiaujančioje kompanijoje; o kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų; o vertingą patirtį elektronikos ir pardavimų srityse; o nuolatinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; o neterminuotą darbo sut... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Marketing Investment Group Lietuva" - Kaunas

- Tobulėjimo ir karjeros galimybes stabilioje tarptautinėje kompanijoje, - Darbą profesionalų komandoje, - Patrauklias darbo sąlygas, - Nuolaidas mūsų parduotuvėse, - Lankstų darbo grafiką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Marketing Investment Group Lietuva" - Vilnius

- Tobulėjimo ir karjeros galimybes stabilioje tarptautinėje kompanijoje, - Darbą profesionalų komandoje, - Patrauklias darbo sąlygas, - Nuolaidas mūsų parduotuvėse, - Lankstų darbo grafiką. https://sizeer.lt/ detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7