Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Transporto ekspertas“ - Vilnius

* Great place to build career * Good office location * Better salary * Great team with good working atmosphere detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transtira“ - Vilnius

• Įdomų ir energingą darbą jauname ir draugiškame kolektyve; • Konkurencingą atlyginimą; • Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Skandinavijos kelias“ - Kaunas

Geras darbo sąlygas; Galimybę tobulėti; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Viteska“ - Vilnius

Įmonė siūlo: geras darbo sąlygas, socialines garantijas, profesinio tobulėjimo galimybes, ilgalaikį bendradarbiavimą motyvuotoje komandoje. Taip pat įmonė siūlo didesnį nei vidutinį darbo atlyginimą (atlyginimas yra sutartinis, atitinkantis Jūsų žinias) , visas reikalingas su darbu susijusias pri... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biominvija“ - Kaunas

- įdomų ir aktyvų darbą; - patrauklią darbo vietą ir draugišką atmosferą įmonės kolektyve; - tobulėjimą kursuose ir seminaruose; - profesinio augimo galimybes. Patirtis transporto, logistikos srityje - privalumas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“ - Vilnius

Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties, esate raštingas, mandagus ir orientuotas į rezultatą; kalbate rusiškai ir angliškai; puikiai dirbate kompiuteriu; gebate analizuoti ir greitai priimti sprendimus. Jei Jums svarbu realizuoti savo gebėjimus ir kurti savo karjerą patikimoje įm... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

„VITEDIS“ ir Ko - Kaunas

Sėkmingas kandidatas prisijungtų prie draugiško ilgamečio kolektyvo. Atlyginimas priklauso nuo asmeninių sugebėjimų ir patirties. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Transline“ - Kaunas

* įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje * betarpišką tiesioginio vadovo ir patyrusių kolegų pagalbą * galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas * naujus iššūkius ir vidines karjeros galimybes * motyvacinių priemonių paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6