Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Turizmo vadybininkas - šiandien

UAB „Baltic saitas“ - Kaunas

Draugišką atmosferą mažame kolektyve; Laisvę saviraiškai. Atlyginimas: tikrai ne minimumas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Firma „Aukso gija“ - Klaipėda

- Geras darbo sąlygas; - Įdomų ir perspektyvų darbą. Kita informacija: Siūloma darbo vieta: Parduotuvė "Aukso gija", PC "Akropolis", Klaipėda. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Firma „Aukso gija“ - Kaunas

- Geras darbo sąlygas; - Įdomų ir perspektyvų darbą. Siūloma darbo vieta: "Aukso gija", PC "Akropolis", Kaunas; "Aukso gija", PC "Mega", Kaunas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Cgates“ - Vilnius

Užsidirbti neribojant savęs; Darbuotis slenkančiu grafiku; Pažinti aktyvų ir įdomų įmonės kultūrinį gyvenimą; Būti Cgates dalimi - dalintis idėjomis ir mėgautis įvairiomis papildomomis naudomis; Tobulėti ir dalyvauti įvairiuose mokymuose; Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – nemonotoniš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Unimeda“ - Kaunas

Galimybę tobulėti profesinėje srityje; Kompetenciją ir rezultatus atitinkantį užmokestį viršijantį rinkos vidurkį. Draugišką kolektyvą ir jaukią darbo atmosferą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“ - Kaunas

• Profesinį iššūkį, įdomų, kūrybišką ir visada judėti į priekį skatinantį darbą; • Vertingą patirtį novatoriškoje, profesionalioje ir verslo etiką vertinančioje įmonėje; • Darbo apimtis bei rezultatus atitinkantį atlygį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Solorenta“ - Vilnius

Darbas, kuriame tu niekada nenuobodžiausi; Darbas tiek biure tiek mieste; Numatomos komandiruotės į Rygą ir Taliną; Jaunatvišką ir ambicingą kolektyvą; Visas socialines garantijas; Visada laiku mokamą atlyginimą; Visas darbo priemones; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EASTCON AG LT“ - Alytus

Fiksuotą 600 Eur,- atlyginimą bandomuoju laikotarpiu. Surinkus didesnę komandą galimybę turėti mokymus kurortiniame mieste už atlyginimą(apgyvendinimas viešbutyje ir maitinimas įmonės sąskaita. Suplanuotus reklaminius renginius Profesinį bei asmeninį tobulėjimą ir karjeros galimybes Patrauklią... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Cgates“ - Kaunas

• užsidirbti neribojant savęs ir gauti priedą už pasiektus rezultatus; • būti kompanijos dalimi, dalintis idėjomis ir siekti karjeros; • ugdyti savo kompetencijas ir tobulėti palaikančioje aplinkoje; • turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – neformalią darbo aplinką, nemonotonišką ir dinamiš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 56 Toliau »