Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Headex“ - Užsienis

- suteikiamas būstas; - kompensuojami skrydžiai 1 kartą per mėnesį į Lietuvą ir atgal; - vertingą patirtį su užsienio rinkomis; - išskirtinė patirtis valdant didelio apyvartumo operacijas logistikos centre Vokietijoje; - pažintis su vienu iš tiekimo grandinės lyderių rinkoje; - sąžiningą ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „VAGOS prekyba“ - Vilnius

Lankstų darbo grafiką; Atlyginimo priedus, priklausančius nuo pardavimų; Nuolaidas mūsų knygynuose; Galimybę pirmajam susipažinti su naujai išleistomis knygomis; Visada laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas; Realias karjeros galimybes. DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią po... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Cgates“ - Alytus

Užsidirbti neribojant savęs; Pažinti aktyvų ir įdomų įmonės kultūrinį gyvenimą; Būti Cgates dalimi - dalintis idėjomis ir mėgautis įvairiomis papildomomis naudomis; Tobulėti ir dalyvauti įvairiuose mokymuose; Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – nemonotonišką ir dinamišką darbą bei nefor... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Cgates“ - Elektrėnai

Užsidirbti neribojant savęs; Darbuotis slenkančiu grafiku; Pažinti aktyvų ir įdomų įmonės kultūrinį gyvenimą; Būti Cgates dalimi - dalintis idėjomis ir mėgautis įvairiomis papildomomis naudomis; Tobulėti ir dalyvauti įvairiuose mokymuose; Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – nemonotoniš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“ - Kaunas

• esi komunikabilus (-i), organizuotas (-a) ir pasižymi atidumu, • turi universitetinių žinių bagažą ir esi 3-4 kurso studentas (-ė), • angliškai bendrauji be Google vertėjo pagalbos, • tiki, kad genialiausios mintys gimsta prie kavos puodelio. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Saurida“ - Vilnius

Įdomų ir iššūkių reikalaujantį darbą; Į rezultatą orentuotą komandą! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Barmenas - šiandien

UAB „Indritus“ - Pasvalys

Prisijungti prie šiuolaikiškos, unikalios komandos Darba su naujausiomis technologijomis šioje srityje Priedus už pasiektus darbo rezultatus Mokymasi iš geriausių specialistų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB ŠIAULIŲ BANKAS - Vilnius

-Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje; -Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas; -Konkurencingą atlyginimą ir papildomų naudų sąrašą (sveikatos draudimas, pensijų programa kt.) -Augti kartu su sparčiai ir tvariai besivystančiu banku. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Horn Distribution“ - Vilnius

- Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus; - Jaunatvišką ir energingą kolektyvą; - Galimybė darbą derinti su studijomis (studentai laukiami); - Profesinio tobulėjimo galimybes; - Įdomų, atsakingą, dinamišką ir kūrybingą darbą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB ŠIAULIŲ BANKAS - Tauragė

- Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje; - Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas; - Konkurencingą atlyginimą ir papildomų naudų sąrašą (sveikatos draudimas, pensijų programa kt.) - Augti kartu su sparčiai ir tvariai besivystančiu banku. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau