Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Vilnius

• Galimybę įgyti vertingos teisinio darbo patirties • Geranorišką ir iniciatyvų kolektyvą padėsiantį tobulėti detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "VERSLO VARTAI" - Plungė

- Pačiam pirmam išbandyti technikos naujienas (turime demo daiktų, leidžiame naudotis); - Mokymus, galimybę tapti savo srities ekspertu; - Įdomų bei atsakingą darbą jaunatviškoje ir sąžiningoje įmonėje (paklauskite mūsų kolegų); - Skaidrų, motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį (visada a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Pin Pin" - Vilnius

- Draugišką kolektyvą; - Laiku mokamą atlyginimą; - Kūribingą darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Vilnius

-geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones; -laiku mokamą atlyginimą; -socialines garantijas; -darbą perspektyvioje įmonėje. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdavi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ISS Lietuva" - Vilnius

1. Profesionalias darbo priemones ir mokymus darbo vietoje; 2. Galimybę derinti pagrindinį darbą su papildomu darbu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Stepigna" - Šilutė

Darbą draugiškame kolektyve, perspektyvioje augančioje pelniusioje klientų pasitikėjimą kompanijoje; Laiku mokamą darbo užmokestį; Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones ir socialines garantijas; Geras darbo sąlygas; Profesinio tobulėjimo galimybes. Darbo vieta:Šilutė. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Mototoja" - Vilnius

• Darbą stabiliai augančioje įmonėje • Puikias darbo sąlygas • Tobulėjimą • Draugišką komandą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

SANDĖLININKAS (-Ė) - šiandien

Kauno grūdų įmonių grupė - Kėdainiai

Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį ir visas socialines garantijas; Visas darbui reikalingas priemones; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau