Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Apskaitininkas (-ė) - šiandien

UAB „Unlimited Carrier“ - Kaunas

• Karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje. • Malonią, dinamišką darbo aplinką ir draugišką kolektyvą. • Galimybę derinti darbą su studijomis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SCANDAGRA“ - Kėdainiai

Pozityvią vadovę; Mokymus darbui atlikti; Draugiškus kolegas; Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį. Atsiprašome, tačiau susisieksime tik su į kitą atrankos etapą atrinktais kandidatais. Kandidatuodamas (-a) į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Scandagra“ gaus ir tvarkys J... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“ - Kaunas

• Visas sąlygas kokybiškam poilsiui • Vidinius apmokymus • 2016 metų sunkvežimių parką, modernų logistikos centrą • Darbą darnioje savo srities profesionalų komandoje Susisieksime tik su atrinktais kandidatais Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lead Management LT“ - Klaipėda

- Salary based on results - Work with companies in United States - Young and dynamic collective - Opportunity to improve in field of logistics detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DARBŲ SAUGOS PROJEKTAI“ - Vilnius

Patrauklias darbo sąlygas draugiškame kolektyve; Visas darbui būtinas priemones; Laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančią skatinimo sistemą; Dinamišką ir įdomų darbą; Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Norac“ - Panevėžys

- Galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, veikiančioje tarptautiniu mastu; - Profesinius iššūkius ir tobulėjimą; - Draugišką ir veržlų kolektyvą. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais! Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad pasibaigus atrankai, Jūsų CV bus saugomas UAB... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Incom Tax“ - Kaunas

• Atsakingą ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje • Saviraiškos bei tobulėjimo galimybes • Galimybę realizuoti savo organizacinius sugebėjimus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

KIKA GROUP, UAB - Kaunas

Profesinio tobulėjimo galimybes; kompetenciją atitinkantį atlyginimą; specialios nuolaidos darbuotojams "KIKA" parduotuvėse. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Tete-a-tete“ kazino - Kėdainiai

Bendrovė užskaito darbo stažą sukauptą kitose lošimo organizavimo bendrovėse. Tai darbuotojui suteikia galimybę greičiau gauti didesnį atlyginimą. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbe! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Ponas Edisonas“ - Vilnius

- Gerą darbo atmosferą. - Gražias ir įdomias kabinimo vietas vasarą bei laisvesnį darbo grafiką žiemą. - Galimybę įgyvendinti kūrybines idėjas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau