Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „DEPO DIY LT“ - Vilnius

• Įdomų darbą dinamiškoje įmonėje • Socialines garantijas Kaip pateikti paraišką: DEPO svetainėje: depo-diy.lt/darbas-depo/ Tel. +37069413616 Mūsų adresu: Maksimiškių gatvė 5, Vilnius Šioje interneto svetainėje Nuobodu nebus! Duomenų apsauga Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuos... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

voestalpine Railway Systems Lietuva, UAB - Vilnius

Darbą tarptautinėje įmonėje; Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę; Konkurencingą atlyginimą; Mėnesio (iki 23%) ir metines (iki 13%) premijas už darbo rezultatus; Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją. Kandidatus, turinčius papildomų klausimų, prašome kreiptis į mūsų įmonės technikos ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RIMI LIETUVA“ - Vilnius

- Profesionalų mūsų klientų aptarnavimą ir konsultavimą mėsos skyriuje; - Mėsos gaminių gamybą ir išdėstymą vitrinoje; - Mėsos ir jos gaminių galiojimo laiko ir kokybės patikrą; - Prekybos salės priežiūrą ir tvarkos palaikymą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RIMI LIETUVA“ - Vilnius

- Profesionalų mūsų klientų aptarnavimą ir konsultavimą žuvies skyriuje; - Žuvies išdorojimą ir paruošimą parduoti; - Žuvies gaminių gamybą ir išdėstymą vitrinoje; - Žuvies ir jų gaminių galiojimo laiko ir kokybės patikrą; - Prekybos salės priežiūrą ir tvarkos palaikymą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

HR factory - Vilnius

- Enjoy a stable employment in a company with a long history in Financial sector; - Collaborate with experienced experts in an international environment; - Seize individual development and training opportunities, from job specific to soft skills; - Get private medical care and personal acci... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

K. Geco prekybos įmonė - Palanga

Darnią komandą; Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „CAPITAL Apdaila“ - Vilnius

Ką mes už tai siūlome: Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; Dinamišką bei labai įdomų darbą; Konkurencingą atlygį ir priedus, priklausančius nuo asmeninių bei komandinių darbo rezultatų; Profesionalų ir draugišką jaunų žmonių kolektyvą; Visas reikalingas darbo priemones; Skanią kavą,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Venipak įmonių grupė - Vilnius

•Darbą vienoje sparčiausiai Baltijos šalyse augančių tarptautinių įmonių; •Kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes; •Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje; •Darbo patirtį atitinkantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau