Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "TGS Group" - Užsienis

Laiku mokamą gerą atlyginimą. Geras apgyvendinimo sąlygas. Galimybes kelti kvalifikaciją. Prisidėti prie įdomių projektų įgyvendinimo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Simplika" - Vilnius

Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB "Softa LT" - Mažeikiai

Darbo vietą biure, Mažeikiuose; Kompiuterį su paruošta darbo aplinka sistemos programavimui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Vilnius

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Martyna Telefonas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Kaunas

-Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje -Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose -Nemokamą maitinimą -Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą -Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Judita Telefonas:... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ADVANCED ADVICE" - Vilnius

ES projektų administravimo patirtis, puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios, aukštasis išsilavinimas ir asmenybės bruožų kompleksas – kritinis mąstymas, ambicija pasiekti tikslą, etikos suvokimas ir pagarbus elgesys, žodžio laikymąsis bei pasitikėjimas savimi. Ypač vertintume Jūsų patirtį sėkm... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Aderas" - Vilnius

Draugišką kolektyvą, lankstų grafiką, gerą srautą vasara atsidarančiame kiemelyje, gerus arbatpiniginius. Maitinimą, bei specialias darbuotojų kainas kituose viešbučių tinklo viešbučiuose. Taip pait priedai nuo apyvartos. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Kaunas

* Turite panašaus darbo patirties; * Turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija); *Esate savarankiškas, darbštus, ir nusiteikęs tobulėti kaip profesionalas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Simplika" - Vilnius

- Terminuotą 6 mėnesių darbo sutartį su galimybe pratęsti; - Darbą pasaulyje pirmaujančioje logistikos įmonėje; - Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje; - Rezultatus atitinkantį sąžiningą darbo užmokestį. Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 476 Toliau »