Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Lietuvos Energijos įmonių grupė - Ukmergė, Molėtai, Anykščiai

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome: • darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje; • nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių; • neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją; • karjeros galimybes „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje; • draugišką profesionalų komandą, su kuria ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "OLYMPIC CASINO GROUP BALTIJA" - Vilnius

- draugiškus, šiuolaikiškus, organizuotus bei komandinius kolegas; - visada laiku mokamą atlygį, priedus priklausančius nuo darbo rezultatų; - galimybę dalyvauti darbuotojams organizuojamuose tarptautiniuose čempionatuose (DealerEM, EDC); - lankstų darbo grafiką su naktinėmis pamainomis ir gri... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ITAB Shop Concept Lithuania" - Kaunas

Įdomų ir savarankišką darbą nuolat augančioje švedų kapitalo įmonių grupėje; Visokeriopą pagalbą ir palaikymą; Draugiškus kolegas ir puikią darbo atmosferą; Įvairius mokymus bei užsienio kalbų tobulinimo kursus; Renginius Jums ir Jūsų šeimos nariams; Daugybę kitų puikių dalykų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Simplika" - Vilnius

-Galimybę dirbti augančioje ir novatoriškoje tarptautinėje kompanijoje; -Socialiai atsakingą ir patikimą darbovietę; -Puikią vietą mokytis, augti ir ugdyti savo gebėjimus; -Darbo vietą, turinčią daug galimybių, papildomų privilegijų, gerą atmosferą ir skandinavišką darbo kultūrą. Karjera „D... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "ŽEMAITIJOS PIENAS" - Telšiai

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; Priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą bei papildomų naudų paketą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Kaunas

- konkurencingą darbo užmokestį; - visas socialines garantijas; - apmokymus darbo vietoje; - karjeros galimybes. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų patei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Scapa Baltic" - Kaunas

• Stabilų darbą patikimoje ir nuolat augančioje užsienio kapitalo įmonėje • Galimybę tobulėti ir semtis patirties dirbant didelėje gamybinėje įmonėje • Profesinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą • Metines ir jubiliejines premijas • Nuolatinį metinį darbo užmokesčio augimą • Nepertaukiamas 3-... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Light Conversion'' - Vilnius

darbą aukštos kvalifikacijos profsionalų komandoje galimybę tobulintis, kelti kvalifikaciją atlyginima nuo 1000 eur (netto) papildomą premijavimo sistemą netiesiogines finansines naudas (sveikatos bei gyvybės investiciniai draudimai) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Vilnius

- puikias darbo sąlygas; - darbui reikalingas priemones; - laiku mokamą atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 645 Toliau »