Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "NNL termo" - Marijampolė, Kazlų Rūda, Prienai

- SKAIDRŲ, GERĄ ATLYGINIMĄ į banko kortelę, priklausantį nuo darbo rezultatų; - Realias karjeros galimybes; - Motyvacinį paketą (loteriją, nemokamą kava, arbatą, vaisių dieną ir kt.) - Draugišką kolektyvą; - Visas darbui reikalingas nemokamas priemones, aprangą ir avalynę. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "DEICHMANN AVALYNĖ" - Kaunas

Lankstų darbo grafiką (darbą 0,5 arba 0,75 etatu), patrauklų atlyginimą, mokymus ir karjeros galimybes, bet svarbiausia žadame gerą nuotaiką ir linksmą kolektyvą, motyvuojantį kolegą-vadovą, komandinius konkursus ir staigmenas. Susidomėjai, mes laukiame tavęs!!! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Vilnius

Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus; Itin modernias ir saugias darbo sąlygas; Patirtį tarptautinėje gamybos įmonėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Artezija" - Užsienis

* laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; * suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; * apgyvendinti apartamentuose su visais patogumais; * pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); * padėti įgyti a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ŠILĖJA" - Vilnius

Darbą stabilioje kompanijoje; Socialines garantijas ir gerą atlyginimą už gerai atliktą darbą; asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes; draugišką ir tobulėti padedantį kolektyvą; atsakingą, dinamišką darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "CORPUS A" - Vilnius

- intensyvų, atsakingą darbą stambioje, savo veiklą aktyviai vystančioje įmonėje; - profesinio tobulėjimo galimybes; - laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "NNL termo" - Alytus

- SKAIDRŲ IR GERĄ ATLYGINIMĄ į banko kortelę, priklausantį nuo darbo rezultatų; - Stabilią ir užtikrintą darbo vietą; - Motyvacinį paketą (loteriją, nemokamą kavą, arbatą, vaisių dieną ir kt.) - Labai draugišką kolektyvą ir puikų vadovą; - Visas darbui reikalingas nemokamas priemones, aprangą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

IKEA Vilnius - Vilnius

- visų socialinių garantijų ir laiku mokamo atlyginimo; - žinių ir galimybės mokytis toliau; - darbo drabužių ir avalynės; - skanaus ir sveiko maisto darbuotojų restorane; - galimybės naudotis kitomis IKEA darbuotojo privilegijomis. IKEA suteikia galimybę dirbti įdomioje ir įkvepiančioje a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "VAGOS prekyba" - Vilnius

Darbą jaukioje aplinkoje; Tobulėjimo galimybes; Laiku mokamą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 597 Toliau »