Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ - Vilnius

Nuolat orientuojamės į asmeninį ir komandos tobulėjimą – dalyvaujame profesionaliuose mokymuose, seminaruose, konferencijose. Esame ambicingi ir profesionalūs, tuo pačiu beprotiškai draugiški ir palaikantys. Džiaugiamės jaukia įmonės atmosfera ir suteikta galimybe realizuoti savo idėjas ir pasiūl... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ - Kaunas

- konkurencingas atlyginimas, premijos; - lankstus darbo grafikas; - karjeros galimybės; - šauni ir jaunatviška komanda; - sveikatos draudimas; - nuolaidos telefonams, planšetiniams kompiuteriams, aksesuarams ir kitiems išmaniesiems priedams, neribotas pokalbių planas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ - Panevėžys, Pasvalys

-konkurencingas atlyginimas, premijos; -lankstus darbo grafikas; -karjeros galimybės; -šauni ir jaunatviška komanda; -sveikatos draudimas; -nuolaidos telefonams, planšetiniams kompiuteriams, -aksesuarams ir kitiems išmaniesiems priedams, neribotas pokalbių planas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ - Kaunas

- įdomus ir dinamiškas darbas pažangioje tarptautinėje kompanijoje; - konkurencingas darbo užmokestis (1600-2500 EUR brutto), priklausantis nuo darbo rezultatų; - galimybė augti ir mokytis iš savo srities profesionalų; - puiki organizacijos kultūra, draugiška ir jaunatviška komanda. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1