Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Daisena“ - Kaunas

Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje Nemokamą kavą ir arbatą Geras darbo sąlygas Darbas pilnu etatu, pamainomis Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: tel. Nr. 8 610 63 110, Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidat... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Daisena“ - Vilnius

- Galimybę dirbti su gerai žinomais prekių ženklais ir aukščiausios kokybės produktais; - Draugišką darbo atmosferą bei profesionalius, aktyvius ir jaunatviškus kolegas; - Tarnybinį automobilį; - Konkurencingą darbo užmokestį ir papildomas premijas nuo darbo rezultatų. Mielai atsakysime į ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Daisena“ - Kaunas

Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje Nemokamą kavą ir arbatą Geras darbo sąlygas Darbas pusė etato vakarais Darbo laikas: nuo 17:00 iki 21:00 (4 darbo valandos) Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: tel. Nr. 8 610 63 110, Dėkojame visiems susi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Daisena“ - Kaunas

• Galimybę dirbti su gerai žinomu prekės ženklu ir aukščiausios kokybės produktais; • Patirtį įgyvendinant ambicingus projektus; • Galimybę plėsti akiratį, pažinti kitas rinkas bendraujant su įvairių šalių partneriais. Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: 8 610 6... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1